Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga IQVLORA datė 09 Dhjetor 2007 - 18:18:

Je shume i coroditur e nuk di se cfare thua.Une te tregoj ujkun dhe ti thua ja tek jane gjurmet.Eshte e kot te debatosh me ty,sepse je person qe nuk e njeh tolerancen fare.Urrejtja jote eshte patologjike dhe asnjehere nuk debaton me arsye.Te flet gjithmone goja para mendjes.Megjithate pune per ty,me mua mos u kruaj sepse nuk je nga ata burra qe shkruan me nje nick por me 700.Eshte me mire dhe burrerore qe te qendrosh larg atje ku e ke vendin.Nqse ti pranon qe te debatosh ne menyre te civilizuar e si shqiptar bujrum.Ti je shume me i ri nga mua dhe une jam nje burre qe di te fale, sepse une nuk te kam armik por te konsideroj nje djale shqiptar qe rruget e kurbetit te kane cuar ty edhe mua larg vendit tone.


  Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 42 43 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.