Forumi Horizont Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- Sali Berisha, komunisti i veshur tani me petkun e Demokracise?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14943)


Postuar nga IQVLORA datė 10 Dhjetor 2007 - 14:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha misterioz
IQ Vlora ke rrjedhur me te tera ,rri ngroh vezet ne shtepi ate bej .Ti je komunist e kaluar komunisti ,ca si puna jote ne vend te rrine prane plakes ne shtepi ngrohte e ngrohte hyjne neper forume dhe merren me politike.Dhe sa per 700 pseudonimet e mija e thua nga qe je i dehur.
IP-ja ime eshte e vetme por ti je i pire edhe kur spi prandaj flet perēart.Nuk kam se cte them me shume,sepse ke mbaruar si njeri.Menyra se si shprehesh ti tregon se je out of order dhe nuk ja vlen te merresh me ty.Ti je njeri qe nuk e njeh komunikimin njerezor.Pse kerkon te gricesh.Cfare te kam bere?Besoj nuk ta kam vrare te tat.Nqse urren Saliun apo dike tjeter mua nuk me behet vone.Me mua nuk ke pune.Nuk ke pse i kthen gjerat ne aspektin personal.

Ti duhet te dish kaq gje:Kur une ndiqja situaten politike dhe zhvillimet ne vitin 89-90 ti i bije maces me lug mor pizeveng i pa edukat.E kam thene dhe e them qe Sali Berisha ka qene nismetari kryesor i ardhjes se demokracise ne Shqiperi.Ti duke qene askushi ne ato kohe nuk i ke lexuar artikujt e shkruar nga S Berisha  e ndonje tjeter ne pacavuren komuniste ZP.Ti nuk i ke degjuar intervistat e tij me Zerin e Amerikes dhene Elez Biberajt ne muajt shkurt,mars,prill e ne vazhdim te vitit '90.Ti  e di qe ai i ka kerkuar R Alise pasardhesit te enverit lejimin e pluripartizmit.Patjeter e ke urryer  nqse e ke ditur aktivitetin e tij ne permbysjen e komunizmit, sepse ti je rregjistruar pioner i enverit dhe babai jot ne ate kohe ka qene anetar i shoqates kriminale per mbrojtjen e E Hoxhes te udhehequr nga G Ruci.Ne ate kohe  te ndjerit Hajdari nuk i kish shkuar ndermend te krijonte nje parti politike.E kujt i them edhe une.

Do te thosha edhe njehere mos u beje mashe e ndonje sypalariNdersa persa i perket atyre qe thua me lart je njeri shume i vogel per tu krahasuar me mua.Djem si puna jote une nuk i llogarise fare.Te lutem nuk kam ndermend te merrem me ndonje si puna jote,prandaj qendro larg meje.


  Gjithsej 404 faqe: « E parė ... « 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 » ... E fundit »
Trego 404 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.