Forumi Horizont Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga BIONDIA datė 03 Shkurt 2013 - 21:51:

Me breke neper kembe Piktor po fituan Tani po ve bigudinat e po fle


Postuar nga Piktor datė 04 Shkurt 2013 - 19:30:

Asgje speciale, lexoj.


Postuar nga Eria datė 04 Shkurt 2013 - 20:19:

Po dembelosem... nė fakt si ka mundėsi qė edhe pas kafesė sė fortė qė piva, prapė dua gjumė.


Postuar nga Piktor datė 04 Shkurt 2013 - 20:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Po dembelosem... nė fakt si ka mundėsi qė edhe pas kafesė sė fortė qė piva, prapė dua gjumė.
Varet se kur e pive kafen.
Po do qe te mos te te marre gjumi, rrotullo koken, majtas djathtas fort dhe mbushu me fryme.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 04 Shkurt 2013 - 21:21:

Do te doja te kisha gjume.
Por po shoh pa e ndjekur kete Zelig versione 2013..
Qe me argetues m'u duk ai i djeshmi i Maria de Filippit (dje ishte?).
E po mendoja, qe eshte e vertete qe ndryshimi kryesor midis dickaje qe mund te thyhet dhe dickaje qe nuk mund kurrsesi te thyhet qendron ne faktin qe, nese thyhet kjo dicka qe nuk mund kurrsesi te thyhet, zakonisht eshte e pamundur te riparohet.
E thashe qe po shoh Zelig?


Postuar nga Katilesha datė 04 Shkurt 2013 - 22:31:

Jam ulur me njetin per te lexuar, po ku te le Eria me Dulcis...


Postuar nga lorie datė 05 Shkurt 2013 - 18:15:

kete po degjoj- makes heartbreak much funnn


sa qesharake kjo kenge dhe video. love it


Postuar nga eliz datė 05 Shkurt 2013 - 21:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Do te doja te kisha gjume.
Por po shoh pa e ndjekur kete Zelig versione 2013..
Qe me argetues m'u duk ai i djeshmi i Maria de Filippit (dje ishte?).
E po mendoja, qe eshte e vertete qe ndryshimi kryesor midis dickaje qe mund te thyhet dhe dickaje qe nuk mund kurrsesi te thyhet qendron ne faktin qe, nese thyhet kjo dicka qe nuk mund kurrsesi te thyhet, zakonisht eshte e pamundur te riparohet.
E thashe qe po shoh Zelig?E the,e the po kujt ia the


Postuar nga BIONDIA datė 05 Shkurt 2013 - 21:35:

Po pres te vdesi Jac i titanikut te derdh dhe ato dy pika lot qe me kan ngel e te bie rehat e te fle.


Postuar nga Katilesha datė 05 Shkurt 2013 - 23:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
Po pres te vdesi Jac i titanikut te derdh dhe ato dy pika lot qe me kan ngel e te bie rehat e te fle.
Postuar nga shelgu datė 07 Shkurt 2013 - 02:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha KatileshaKam pershtypjen se femren duhej ta kishin gjetur me fine tek Titaniku.


Postuar nga Piktor datė 09 Shkurt 2013 - 19:37:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelguKam pershtypjen se femren duhej ta kishin gjetur me fine tek Titaniku.

Shume mire.


Postuar nga BIONDIA datė 09 Shkurt 2013 - 20:54:

Mbas nje dite te bukur e te lodhshme them te flej .


Postuar nga lorie datė 10 Shkurt 2013 - 05:26:

ka ardh koha per gjume dhe per mua.


Postuar nga Ashley datė 02 Mars 2013 - 08:53:

Po ha mengjes


Postuar nga lorie datė 29 Prill 2013 - 01:54:

Po shikoj The Voice dhe kengen e ketyre djemve "Ain't no sunshine when she's gone."


Postuar nga lorie datė 06 Maj 2013 - 01:37:

po thyej heshtjennnnnSa i shkrete qeka bere kuy vendi.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 06 Maj 2013 - 09:58:

Po zbraz valixhet.. Po mbush veten..


Postuar nga lezhjani-82 datė 06 Maj 2013 - 13:12:

po rri ne FB dhe po degjoj lajmet...as sot nuk na i votun 3 ligjet.


Postuar nga SHKODRA4001 datė 06 Maj 2013 - 14:20:

Po lexoj pak ketu ne forum...


Postuar nga SHKODRA4001 datė 06 Maj 2013 - 14:37:

Po lexoj pak ketu ne forum...


Postuar nga Piktor datė 09 Maj 2013 - 21:12:

Po degjoj Elaiden tek Raidue.


Postuar nga Vizioner datė 15 Maj 2013 - 18:49:

Pershendetje te gjitheve!


Po shijoj kete jave pushim, ne shtepi :-)

-Tani duke pire, si gjithmone :-) Kaffee


Postuar nga Vizioner datė 18 Maj 2013 - 19:13:

- Do shoh Festivalin Europian.

Edhe pse Shqiperia u skualifiku, ku ne te vertete, kete vit se meritonte me te cirrmet qe benin dhe nuk i kuptohej asnje fjale cfare thonin=kendonin, por te pakten kam gjermanen :-) per te bere tifozllek, e cila, mbahet nga expertet dhe si favorite.


Postuar nga Deb* datė 19 Maj 2013 - 17:25:

Fitoi Danimarka VIzio. Mu be qejfi ne fakt. E meritonte. Tani sapo isha duke e degjuar kengen fituese.

Si gjithmone te dielave me kap nje dembelizem i madh, sidomos kur filloj e mendoj per te nesermen.


Postuar nga Vizioner datė 19 Maj 2013 - 19:57:

Pershendetje Deb.

Po, fitoji dhe me merite.

Ishte nje nga Festivalet me me nivel qysh prej shume kohesh. Kenge shume te bukura me kengetare-zera shume te mire.
Pa cjerrje e karagjozlluqe, sic ka pas ne shume Festivale te viteve te fundit.
Dhe ato qe cirreshin e si merresh vesht asnje fjale (shqiperia), i skualifikune-i perzune.


Postuar nga lorie datė 22 Maj 2013 - 16:38:

po shikoj kete videon prej ketij shkencetari :)

webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowFullScreen>


http://www.ted.com/talks/alexander_...awesm-publisher


WOW


Postuar nga SHKODRA4001 datė 22 Maj 2013 - 20:04:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
Pershendetje Deb.

Po, fitoji dhe me merite.

Ishte nje nga Festivalet me me nivel qysh prej shume kohesh. Kenge shume te bukura me kengetare-zera shume te mire.
Pa cjerrje e karagjozlluqe, sic ka pas ne shume Festivale te viteve te fundit.
Dhe ato qe cirreshin e si merresh vesht asnje fjale (shqiperia), i skualifikune-i perzune.

i gjithe ballkani doli jashte......pervec se macedonia ja vlente ama!


Postuar nga Petter datė 23 Maj 2013 - 14:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
po rri ne FB dhe po degjoj lajmet...as sot nuk na i votun 3 ligjet.Je kthyer ne lezhe re? lol


Postuar nga lorie datė 02 Korrik 2013 - 19:27:

AMOS LEE- Sweet Pea
You're the only reason I keep on coming home


Postuar nga lorie datė 03 Korrik 2013 - 22:45:

Duke degjuar Imany -Take Care


Postuar nga lorie datė 04 Korrik 2013 - 00:16:

Duke degjuar AMY Winehouse---c'talent kjoo


Postuar nga lorie datė 04 Korrik 2013 - 00:23:

To know him is to love him
So real and honest.


Postuar nga shelgu datė 04 Korrik 2013 - 02:50:

Lorie bej nje lutje per mua


Postuar nga lorie datė 04 Korrik 2013 - 21:09:

pse shelg? Per c'arsye specifike?


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 04 Korrik 2013 - 22:47:

Vras kohen.


Postuar nga dylan datė 04 Korrik 2013 - 23:21:

duke menduar ,nigjuar muzike ,vuajtur cik po cik si shum


Postuar nga shelgu datė 06 Korrik 2013 - 00:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie
pse shelg? Per c'arsye specifike?


Jam mekatar lorie dhe vetem tani e kam kuptuar.


Postuar nga dylan datė 06 Korrik 2013 - 02:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu


Jam mekatar lorie dhe vetem tani e kam kuptuar.
ke ber mekate shume shelgu me duket ,zoti falen po hajt mos ki dert


Postuar nga kurt datė 06 Korrik 2013 - 03:23:

Jesusi shqitpar do ket qene patjeter


Postuar nga dylan datė 06 Korrik 2013 - 03:50:

un hic po lexoja kurtin e mendoja
e asgje tjeter hyra ne int pak vetem sonte me nje zemer te vogel qe flen gjume espo kam cte bej spo kalohet nata hic


Postuar nga kurt datė 06 Korrik 2013 - 04:46:

Hajde ktu e smoke some weed with me Dylan
Kisha shume muaj qe ndalova por tani kur merr pushim te gjate te ben high kollaj


Postuar nga dylan datė 06 Korrik 2013 - 13:16:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurt
Hajde ktu e smoke some weed with me Dylan
Kisha shume muaj qe ndalova por tani kur merr pushim te gjate te ben high kollaj

ojo dylan at as mos e provoft kurr kurti skam pasurkurr deshir ta provoj as besoj ta kemnje dit e shpresoj dhe ti te jet vetem nje fjale e shkruar ktu ne fajtori asgje ems hume ,dhe pse jam esigurt per ket


Postuar nga shelgu datė 06 Korrik 2013 - 18:03:

Pse behesh xheloz o kurt? Pa mekate e dija veten, po keto kohet e fundit u kam prish se me ka ardh nje kojshije e re


Postuar nga dylan datė 06 Korrik 2013 - 20:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu
Pse behesh xheloz o kurt? Pa mekate e dija veten, po keto kohet e fundit u kam prish se me ka ardh nje kojshije e re
ne ca menyre je prish shelgu,prish se ste pelqen kojshikja apo prish sa her shef kojshiken ,jep shpjegime lol


per temen pres hamburgerat mu ba gati me hanger dreken po lexoj me ju ,merzia ne pafundsi gjithmone


Postuar nga kurt datė 07 Korrik 2013 - 04:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu
Pse behesh xheloz o kurt? Pa mekate e dija veten, po keto kohet e fundit u kam prish se me ka ardh nje kojshije e re
haha, na trego icik si duket ajo komshia jote. Dhe si eshte ne krevat?lol


Postuar nga dylan datė 07 Korrik 2013 - 13:46:

le kurt se sjep shpjegime me gjate shelgu


Postuar nga shelgu datė 07 Korrik 2013 - 23:56:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
le kurt se sjep shpjegime me gjate shelgu


Postuar nga lorie datė 08 Korrik 2013 - 21:19:

Acappella---pa instrumenta-love it :))))
kjo gjithe diten sot


Postuar nga lorie datė 08 Korrik 2013 - 21:21:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Shelg, you want me to pray for you to stay out of trouble?

I can do that- you also have to want it though.


  Gjithsej 39 faqe: « E parė ... « 26 27 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.