Forumi Horizont Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 »
Trego 16 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=124)
-- Endrrat luzide (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14291)


Postuar nga robert datė 22 Tetor 2015 - 17:54:

Nuk dija ku ta fusja kete problem qe pason me poshte e i cili ka te beje si me gazetarine bajate shqiptare, ashtu dhe me endrrat, e me sakte, me vjedhjen intelektuale qe behet sot. Po jap artikullin qe gjeta tek MAPO sot, 22.10.2015 dhe me pas nje koment timin. Kush ka kohe dhe qejf, mund ti lexoje.


  Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 »
Trego 16 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.