Forumi Horizont Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 »
Trego 16 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=124)
-- Endrrat luzide (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=14291)


Postuar nga robert datė 22 Tetor 2015 - 17:59:

Pas artikullit pa autor/e te MAPO-s, te huazuar apo vjedhur diku, ja dhe komenti im spontan:
Para nje muaji jepej nje shpjegim krejt tjeter per endrra me seks! Sot tjeter shpjegim! ku e gjetet? Por meqe nuk e keni dhene informacionin nga e keni marre kete shpjegim te tanishem, jam i detyruar t’ju njoftoj se ky shpjegim eshte i perafert me shpjegimin e dhene ne librin “Kuptimi metafizik dhe dialektik i levizjes”, f.301-302, nga i cili duket se po vilen (vidhen) fshehurazi mjaft te reja shkencore. Kjo eshte hera e dyte qe po ju ve ne dijeni ju si gazetare per nje dyshim te tille vjedhje autori. Heren e pare, me nje shkrim jo te gjate ju vura ne dijeni disa jave me pare, juve dhe gazetave te tjera shqiptare. Asnjera nuk e vuri ujin ne zjarr! Vazhdoni ti shtoni inatet dhe mekatet tuaja, se ne kete bote lahen te gjitha!


  Gjithsej 16 faqe: « E parė ... « 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 »
Trego 16 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.