Forumi Horizont Gjithsej 362 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 3614 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Video Muzikore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=357)
-- Cfare kenge po degjoni ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18221)


Postuar nga Tulipani datė 10 Shtator 2009 - 20:55:

Question Cfare kenge po degjoni ne keto momente?

Ju kujtoj te vini titujt e kengeve per lehtesi degjimi per te gjithe ,pa tituj jane vec video te rendomta te marra nga youtube.


Ndryshe do mendojme te marrim masa drastike e ti fshijme fare.


Postim te mbare 


Postuar nga Piktor datė 08 Janar 2011 - 11:20:

Rosela Gjylbegu - Lule bore
Ps edhe kjo tema do krasitet.

Materialet e krasitura gjenden:
http://www.forumihorizont.com/showt...&threadid=17265


Postuar nga lule datė 08 Janar 2011 - 11:44:

Mariah Carey - I Still Believe


http://www.youtube.com/watch?v=3rrC6HA9zTk


Postuar nga al74 datė 08 Janar 2011 - 14:56:

peter andre - mysterious girl


Postuar nga AngelDevil datė 08 Janar 2011 - 14:59:

Nje serenate per ty-Vellezerit Scaravaglione


Postuar nga al74 datė 08 Janar 2011 - 15:11:

shume e bukur shejtone ....me te vertete!


Postuar nga AngelDevil datė 08 Janar 2011 - 15:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
shume e bukur shejtone ....me te vertete!


jane arbereshe keta cunat qe e kendojne... me pelqen dhe mua


Postuar nga al74 datė 08 Janar 2011 - 15:28:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


jane arbereshe keta cunat qe e kendojne... me pelqen dhe muabashkepunoj me 1 arberesh Mustachio ( mustaqja ) dhe kam zbuluar vone prejardhjen e tij. jane shume krenar per rrenjet e tyre . ju lumte!


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 08 Janar 2011 - 17:19:"Sweet home alabama" - Lynyrd Skynyrd


Postuar nga al74 datė 08 Janar 2011 - 18:52:

le notti di maggio - f. mannoia


  Gjithsej 362 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 3614 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.