Forumi Horizont Gjithsej 84 faqe: « E parė ... « 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84]
Trego 84 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Mediat Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=129)
-- Ah, kjo gazetaria shqiptare!!! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18478)


Postuar nga Lord_Of_The_Strings datė 17 Korrik 2020 - 09:04:

Nje keshille teknike. Shiko te ndryshosh tipin e tastieres te parametrat e kompjuterit pasi teksti te del i palexueshem per shkak te ë-ve dhe ç-ve.

Shiko ketu ku e kam fjalen.


  Gjithsej 84 faqe: « E parė ... « 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84]
Trego 84 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.