Forumi Horizont Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]
Trego 2 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Biodiversiteti dhe Mjedisi. (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=365)
-- Biodiversiteti i globit nė rėnie tė shpejtė (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18627)


Postuar nga shelgu datė 27 Dhjetor 2012 - 13:16:

Si mendoni per kete ndyshimin e motit?

Dje ne USA kishte rreth 30 tornado. Jane ca si shume me duket. Po te kaloje nje i tille te themi mbi Kavaje. ose Kombinat, qyteti shkaterrohet plotesisht.


  Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]
Trego 2 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.