Forumi Horizont Gjithsej 36 faqe: « E parė ... « 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 »
Trego 36 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Informatikė & Programim (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=112)
-- Cryptocurrency - Bitcoin (BTC) etj... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18736)


Postuar nga Poshnjari datė 10 Prill 2021 - 17:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha Petter



Rrisk eshte dhe kur flen, rrezohesh na krevati edhe vete per pambuk


ore e di ti qe nuk e ke gabim?!


  Gjithsej 36 faqe: « E parė ... « 25 26 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 »
Trego 36 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.