Forumi Horizont Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 29 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arti dhe teknologjite e reja (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=249)
-- Design 3D [Qendrim's 3DWORK] (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18748)


Postuar nga qendros datė 13 Korrik 2013 - 00:15:

Design 3D [Qendrim's 3DWORK]


Postuar nga qendros datė 13 Korrik 2013 - 00:27:Postuar nga qendros datė 13 Korrik 2013 - 00:34:Na vizitoni nė Facebook:
www.facebook.com/Qendrim.3DWork


Postuar nga Fajtori datė 15 Korrik 2013 - 04:14:

Shume bukur Qendrim. Vete i ke bere te gjitha apo me ndonje shkarkim nga webi? Po per render, 3ds Max, me sakte Mental Ray, Vray apo cfare?


Postuar nga lorie datė 15 Korrik 2013 - 16:53:

Impressive Qendrim. Edhe ato ne Fb.


Postuar nga qendros datė 16 Korrik 2013 - 00:03:

Thumbs up

Faleminderit..
Mund te vizitosh faqen ne facebook,kam edhe punime tjera.
Per render perdori V-RAY.
Janė tė punuara me 3DS MAX.


Postuar nga qendros datė 08 Shkurt 2014 - 18:05:


Postuar nga qendros datė 08 Shkurt 2014 - 18:09:

[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]


Postuar nga qendros datė 10 Shkurt 2014 - 17:30:


Postuar nga qendros datė 08 Mars 2014 - 23:51:  Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 29 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.