Forumi Horizont
Trego 2 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Peshėngritje (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=222)
-- Kampionati Boteror i peshngritjes: Kazastan 2014 (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18773)


Postuar nga Vizioner datė 12 Nëntor 2014 - 14:51:

Kampionati Boteror i peshngritjes: Kazastan 2014

Po shoh tani ne EuroSport-Live Peshnvritje.

Gare e forte ndermjet Daniel Godelli-Shqiperia dhe nje Kinezi.

Danieli kryeson ne peshen 77kg ne dygaresh.
Tani sapo po del te thyje rekordin Boteror ne shtytje me 210 kg por , nuk e theu dot ngeli ne vend te dyte me 198 kg kurse Kinezi ngriti 200kg.

Sidoqofte:
Shqiperia-Daniel Godelli kampion Bote-medalie Ari ne dygaresh.
Shqiperia-Daniel Godelli nen/kampion Bote ne shtytje


Forca Shqiperia, Forca sportistet shqiptare!


-Sot ne darke jane Femrat.


Postuar nga robert datė 13 Nëntor 2014 - 17:58:

Edhe une pashe para nja dy ditesh, nja gjysem ore deri 1 ore, por nuk pashe ndonje pesh ngrites shqiptar. Nje kinez doli kampion per peshen e tij. Sot (apo dje) duket se paskan konkurruar edhe pasuesit e Ymer Pampurit dhe paskan fituar.


 
Trego 2 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.