Forumi Horizont Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]
Trego 2 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Peshėngritje (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=222)
-- Kampionati Boteror i peshngritjes: Kazastan 2014 (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18773)


Postuar nga robert datė 13 Nëntor 2014 - 17:58:

Edhe une pashe para nja dy ditesh, nja gjysem ore deri 1 ore, por nuk pashe ndonje pesh ngrites shqiptar. Nje kinez doli kampion per peshen e tij. Sot (apo dje) duket se paskan konkurruar edhe pasuesit e Ymer Pampurit dhe paskan fituar.


  Gjithsej 2 faqe: « 1 [2]
Trego 2 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.