Forumi Horizont Gjithsej 7 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »
Trego 7 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Besimi Fetar (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=182)
-- Islami me dy tri fjalė (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18778)


Postuar nga kurt datė 07 Janar 2015 - 23:53:

Eshte bere shume e rrezikshme kjo puna e fese. Edhe brenda nesh mes shqiptarve.
P.sh une jam rrit pa fe dhe shume leht mund ta ofendoj muhamedin dhe krishtin ne nje bisede apo nerva e siper. Apo Shaka.
Por verejta se ne shqiperi edhe njerzit mij breza me te rinj ofendohen po ta shajsh allahun apo krishtin, se edhe ca shoke katolike tani Jane bere fetar icik me besimtar.
Kjo eshte shume e rrezikshme se une jam rritur mes nje shoqerie qe te shajsh dhe tallesh me fetaret ka qene si te thuash unwritten rule. Tani sguxon njeriu. Eshte periudhe teper delikate teper e rrezikshme.


  Gjithsej 7 faqe: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »
Trego 7 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.