Forumi Horizont Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »
Trego 7 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Besimi Fetar (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=182)
-- Islami me dy tri fjalė (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18778)


Postuar nga raid datė 08 Janar 2015 - 00:18:

Ore policat ne France nuk mbakan arme. Shume cudi.
Tre kater here jane ndesh keta islamistat me makina policie dhe i bene si kullojse makaronash.
Me cfare meren policat ne France, ndihmojne te vjetrit te kalojne rrugen??


  Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 [4] 5 6 7 »
Trego 7 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.