Forumi Horizont
Trego 1 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Arsimi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=17)
-- Pershendetje ! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18781)


Postuar nga matura 2014-2015 datė 29 Janar 2015 - 20:52:

Smile Pershendetje !

jam nje maturant i gjimnazit Partizani dhe me rastin e 50 vjetorit te shkolles po mundohemi te mbledhim foto nga shkolla nder vite ju lutem kush ka mundesi te na ndihmoje mund ti publikoje fotot ne kete forum


 
Trego 1 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.