Forumi Horizont Gjithsej 49 faqe: « E parė ... « 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 »
Trego 49 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Fizikė dhe Astronomi (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=10)
-- Mbi disa punime te miat-R.Th. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18794)


Postuar nga robert datė 09 Dhjetor 2016 - 16:37:

Njoftim: kam hapur prej rreth nje muaji nje website (faqe personale interneti), tek e cila kam edhe disa materiale shkencore (si mbi dy libra, ashtu dhe disa shkrime). Duke nisur me "fillimi" merret informacioni i metejshem. besoj se ne javet e ardhme mund te jete akoma me e strukturuar kjo faqe. Cdo mendim i kundert, cdo sugjerim tjeter dhe cdo kritike eshte e mirpritur. Kritika te tipit: sa arsim ke ti, me ke do matesh ti, i ke te gjitha gjepura, i ke te gjitha kopime, etj. te ketij lloji, nuk mund tu kushtoj kohe, sepse jane thjesht opinione.


  Gjithsej 49 faqe: « E parė ... « 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 »
Trego 49 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.