Forumi Horizont Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »
Trego 7 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Teknologjia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=269)
-- Eptagoni. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18804)


Postuar nga raid datė 22 Gusht 2016 - 17:47:

Mua te me arrestojne? mazallah.,, Une jam me erdoganin qe iu bofte dita 1000 jarebi ishallah..
Vallaj demokracia nuk eshte per te gjithe. Diktature mer aty. Buke dhalle dhe islam.. kshu e dojn kto popuj edepsez.


  Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »
Trego 7 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.