Forumi Horizont
Trego 1 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Ceshtja kosovare dhe me gjere (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=162)
-- Rekomandim (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18817)


Postuar nga lorie datė 03 Tetor 2018 - 04:37:

Rekomandim

Kerkoj rekomandim per organizata (OJQ) ose qeveritare qe bashkepunojne me grate Kosovare per te drejten e gruas dhe dhunen kundra gruas, ne Kosove.

Nqs lexoni kete teme, ju lutem shenoni ndonje link ketu.

Faleminderit shume
L.


 
Trego 1 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.