Forumi Horizont
Trego 1 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Mbi kėtė forum (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=111)
-- Kur do behet ndonje pėrditsim? se eshte lene pasdore (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18823)


Postuar nga Poshnjari datė 18 Janar 2021 - 13:42:

Kur do behet ndonje pėrditsim? se eshte lene pasdore

Duket se adminat nuk interesohen me per kete forum. Eshte per te ardhur keq nese gjithe kjo pasuri virtuale do humbase. Eshte nder forumet e para shqiptare dhe ka shume materiale me vlere. Uroj qe ndonje nga adminat te behet i gjalle dhe te beji rregullimet e duhura.


 
Trego 1 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.