Forumi Horizont Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7]
Trego 7 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Anėtarėt e forumit flasin mbi veten (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=310)
-- Te kujtojme njeri tjetrin... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18826)


Postuar nga Vizioner datė 15 Gusht 2022 - 15:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
Hi!

Uroj te jeni mire!Pershendetje Angel!
Gezohem qe te lexoj. Uroj dhe ti te jeshe mire!


  Gjithsej 7 faqe: « 1 2 3 4 5 6 [7]
Trego 7 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.