Forumi Horizont
Trego 1 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Lajmerime dhe Reklama (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=140)
-- Punesim, punonjes magazine (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18829)


Postuar nga klei1212 datė 21 Shtator 2022 - 14:24:

Punesim, punonjes magazine

Kerkohet punonjes magazine ne magazinen qendrore te kompanise NEPTUN

Detyrat dhe Pergjegjesite:

-Shkarkon mallrat nga mjetet transportuese në çdo rast qe ka furnizime te reja
-Rendit mallrat brenda në magazine para dhe pas shkarkimit të kamionëve
-Ka përgjegjësi që mallrat të vendosen në vendet e caktuara, duke respektuar karakteristikat e secilit dhe kushtet e magazinimit te tyre
-Ndihmon shoferet për ngarkimin e mallrave kur dërgesat behën me automjetet e kompanisë
-Vendos deklaracionet e mallit, manualet e përdorimit te tyre
-Kujdeset për ambient pune te pastër dhe të sigurtë
-Përformon aktivitete të ngjashme
-Kryen detyra tjera që kërkohen nga mbikëqyrësi direkt

Numer Kontakti: 0675467279


 
Trego 1 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.