Forumi Horizont Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 214 215 216 217 218 219 220 221 222 [223] 224 225 226 227 228 229 230 231 232 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga kurt datė 13 Korrik 2012 - 14:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
Me mundojne shume ca motherfuckers qe dalin ne rush hour dhe ecin ngadale.
Asian drivers most likely
Eshte e vertet, sa here qe shoh ndonje fucked up move para meje, behem kurjoz te dij si duken, dhe 90% me dalin asiatike


  Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 214 215 216 217 218 219 220 221 222 [223] 224 225 226 227 228 229 230 231 232 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.