Forumi Horizont Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 215 216 217 218 219 220 221 222 223 [224] 225 226 227 228 229 230 231 232 233 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga shelgu datė 13 Korrik 2012 - 15:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
Asian drivers most likely
Eshte e vertet, sa here qe shoh ndonje fucked up move para meje, behem kurjoz te dij si duken, dhe 90% me dalin asiatike


Varet nga vendi ku je.

Po te jete taxi, ka tjeter shpjegim. Ka edhe njerez te cuditshem.

Po ata qe parkojne dhe zene dy vende raid?


  Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 215 216 217 218 219 220 221 222 223 [224] 225 226 227 228 229 230 231 232 233 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.