Forumi Horizont Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 216 217 218 219 220 221 222 223 224 [225] 226 227 228 229 230 231 232 233 234 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga raid datė 13 Korrik 2012 - 16:30:

Kto qe i japin ngadale jane shumica kineze dhe femra. Duken qe jane si shushka te hutume dhe te frikesume. Qellon nai here edhe nai 105 vjecar, kta jane dhe te rrezikshem, se ne vend te shypin frenat, shtypin gazin..
Edhe ato qe zejne dy vende ne parkim, jane shume annoying shelgo. Ca njerez jane komplet inconsiderate.


  Gjithsej 236 faqe: « E parė ... « 216 217 218 219 220 221 222 223 224 [225] 226 227 228 229 230 231 232 233 234 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.