Forumi Horizont Gjithsej 5 faqe: « 1 [2] 3 4 5 »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga Enya datė 10 Dhjetor 2009 - 01:55:

Talking Re: .......

Citim:
Po citoj ato qė tha _zidan_
cte duhet ty cpo mendoj un apo rime rime e hapim tema lol

Hapi syte Zidan, , ( megjithse shko fli njehere se atje tek ty vajti 3 e mjesit,  pastaj hajde e sugjero!)

Tema eshte "Cfare po te Mundon, e jo mendon."

Ti njeri ke Feelings? Ndenja? Doemos duhet te te mundoje dicka, per mire apo per keq.


Postuar nga _zidan_ datė 17 Dhjetor 2009 - 00:26:

mhhhh

po tani me mundoveeeeeeeee nejse mendoj se e 10va lololol


Postuar nga SmoKer datė 22 Janar 2010 - 23:19:

gjumi


Postuar nga AngelDevil datė 24 Shkurt 2010 - 10:28:

jam ne dileme te dal nga shtepia apo jo


Postuar nga Fajtori datė 24 Shkurt 2010 - 10:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
jam ne dileme te dal nga shtepia apo jo


Dil me makine.

Dhe vish kepuce me taka kur ti japesh


Postuar nga AngelDevil datė 24 Shkurt 2010 - 10:42:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Dil me makine.

Dhe vish kepuce me taka kur ti japeshqesh ti qesh po mu fiksua e mua tani ....


po normal me taka se po shkoj ne zyre smund te shkoj me atlete atje

perdor 1 shprehje une cike banale por po e them q... nenen nje here kena me vdek ..


Postuar nga Fajtori datė 24 Shkurt 2010 - 10:49:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil

perdor 1 shprehje une cike banale por po e them q... nenen nje here kena me vdek ..Futi dhe 1 shishe whisky mos e vrasesh mendjen.


P.s. perdor 1 shprehje shkenca: profezia qe vete-realizohet (self-fulfillinf prophecy)


Postuar nga AngelDevil datė 24 Shkurt 2010 - 10:57:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Futi dhe 1 shishe whisky mos e vrasesh mendjen.


P.s. perdor 1 shprehje shkenca: profezia qe vete-realizohet (self-fulfilling prophecy)o kinez sthashe qe do realizoj profecine por thashe qe sjam frykse ...

do dal ore e qe tani bile


Postuar nga Deb* datė 24 Shkurt 2010 - 14:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Dil me makine.

Dhe vish kepuce me taka kur ti japesh


Une e kam me mire te ngas me taka se zbathur. Zbathur coroditem fare.
Ne keto momente me mundon fakti me cfare t'ja ve emrin drekes.


Postuar nga Fajtori datė 24 Shkurt 2010 - 14:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha Debora*

Une e kam me mire te ngas me taka se zbathur. Zbathur coroditem fare.
Ne keto momente me mundon fakti me cfare t'ja ve emrin drekes.Ne mense dikur vinin emra francez, dukej sikur po haje pjata madheshtore. Ne i quanim "rest de ier alla besciamelle" (mbetjet e djeshme me beshamele)

Provoje dhe ti, do besh figure te mire.


Postuar nga Deb* datė 24 Shkurt 2010 - 14:31:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori


Ne mense dikur vinin emra francez, dukej sikur po haje pjata madheshtore. Ne i quanim "rest de ier alla besciamelle" (mbetjet e djeshme me beshamele)

Provoje dhe ti, do besh figure te mire.Burri im nuk e pelqen salcen beshamel. Nuk ja hedh dot atij se ka punuar vet ne kuzhine per nje fare kohe.


Postuar nga Fajtori datė 24 Shkurt 2010 - 14:38:

Citim:
Po citoj ato qė tha Debora*


Burri im nuk e pelqen salcen beshamel. Nuk ja hedh dot atij se ka punuar vet ne kuzhine per nje fare kohe.Aq me mire. Bujrum, thuaj, gatuaj e veri ca emri te duash.


Postuar nga AngelDevil datė 02 Mars 2010 - 13:45:

2 gjojna po me mundojne ne keto momente

e para di njeri si behet receli i portokallit se me ka shku mendja keq

dhe e dyta e ka pa njeri lejlekun ka eshte tu fluturu


Postuar nga lubi datė 02 Mars 2010 - 14:15:

E TMERRSHME KAM PROVIME CDO TE PREMTE TE KETIJ MUAJI............. :

BO BO E UNE RRI APO S'RRI KETU E NUK MESOJ NE DATE 5 KAM STATISTIKE TE AVANCUAR.... :


Postuar nga Deb* datė 02 Mars 2010 - 15:55:

Kujtimet, nostalgjia... Do desha te vinte vera sa me shpejt. Nuk po me durohet ...


Postuar nga shelgu datė 20 Maj 2010 - 13:09:

Milani.

Vetem nje ka mbetur dhe edhe ai e ka emrin Pi*lo


Postuar nga BIONDIA datė 20 Maj 2010 - 14:12:

Kujtimet, momentet e bukura qe dalngadale po zhduken...


Postuar nga AndreaPirelli datė 20 Maj 2010 - 14:26:

Mahhh ............. si do rri 4 muaj pushime .................... .


Postuar nga Fajtori datė 20 Maj 2010 - 15:47:

Ky turlli do perjashtuar ndonjehere. Mendime reaksionare...


Postuar nga shelgu datė 20 Maj 2010 - 16:56:

Ja po shikoja kete dhe s'me del nga mendja.


http://www.youtube.com/watch?v=jowe...player_embedded


Monsato...


Postuar nga AngelDevil datė 21 Maj 2010 - 14:01:

me ka hup njoni ... ja kjo me mundon ne keto momente


Postuar nga Eria datė 21 Maj 2010 - 14:03:

Hup ne kuptimin hip apo humb hahahahhaha

Cfare me mundon..Asgje...


Postuar nga AngelDevil datė 21 Maj 2010 - 14:05:

humbur zhdukur etj etj po mjer ai kur ta gjej


Postuar nga Katilesha datė 21 Maj 2010 - 16:43:

1) 2 libra ne anglisht qe presin te lexohen per tezen e diplomes
2) 1 studim per abuzimin me drogen nga gjimnazistet e Tiranes, te dhenat e te cilit duhen nxjerrur brenda 2 javesh per nje kampionim prej 650 nxenesish.
3) Teza e diplomessssssssssssssssss...


Keto jane 3 mundimet e mia deri ne fund te korrikut, por qe njekohesisht te japin dhe kenaqesi..


Postuar nga Eria datė 21 Maj 2010 - 18:08:

Kjo letra qe nuk po e deshifroj dot,ca duan nga mua keta....


Postuar nga Deb* datė 28 Maj 2010 - 17:57:

Nuk po me punon mire printeri. Kam nje ore dhe nga 15 faqe qe dua te nxjerr ka arritur te printoj vetem 1. Nuk e kuptoj pse bllokohet.


Postuar nga Fajtori datė 28 Maj 2010 - 21:01:

Ma shpifen keto temat sa here lexoj mesazhet e reja. Ca te mundon, kush eshte i merzitur te shkruaje ketu, etj. Eshte bo sikur jemi mbledh per hall.


Postuar nga Piktor datė 28 Maj 2010 - 21:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha Debora*
Nuk po me punon mire printeri. Kam nje ore dhe nga 15 faqe qe dua te nxjerr ka arritur te printoj vetem 1. Nuk e kuptoj pse bllokohet.
Varet se ēfare po stampon. Nese psh po stampon faqe qe kane nje ngarkese te madhe ne mb duhet te ndryshosh formatin e faqeve, psh e njejta faqe me foto ne bmp peshon me shume sesa nje faqe me foto ne jpeg.


Postuar nga AngelDevil datė 28 Maj 2010 - 22:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Eshte bo sikur jemi mbledh per hall.


po edhe per te Qare hallet jena ketu .... ti psh ke noj hall hapju shoqnise


Postuar nga Anemone datė 28 Maj 2010 - 22:57:

Pertoj


Postuar nga AngelDevil datė 28 Maj 2010 - 22:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha Anemone
Pertoj


me 2 ....

Ane si te kam


Postuar nga Anemone datė 28 Maj 2010 - 23:00:

+ Akili


Postuar nga AngelDevil datė 28 Maj 2010 - 23:03:

+ thembra e Akilit


Postuar nga Anemone datė 28 Maj 2010 - 23:11:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


me 2 ....

Ane si te kam

Ja, te tulatur me ke :p

p.s: Une , ti dhe Akili do e degjonim embel kete :

Lindstrųm & Christabelle - Music In My MindJa,edhe kjo me mundon :p


Postuar nga shelgu datė 29 Maj 2010 - 02:13:

Mundon? Ku e di une asgje.


Hej, Faje, kur te shkon mendja quhet?Postuar nga dylan datė 29 Qershor 2010 - 13:12:

pa shpjegim spo gjej qetsi shpirterore behet fjale


Postuar nga shelgu datė 29 Qershor 2010 - 13:34:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan
pa shpjegim spo gjej qetsi shpirterore behet fjale

Edhe une, motra nuk po gjej dot.

Paskemi nje hall te dy.

Si e thot ajo kenga..


Postuar nga dylan datė 29 Qershor 2010 - 13:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha cedrus

Edhe une, motra nuk po gjej dot.

Paskemi nje hall te dy.

Si e thot ajo kenga..se di kengen ama feel bad spo gjen njeri qetsi kurr


Postuar nga shelgu datė 29 Qershor 2010 - 13:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha dylan


se di kengen ama feel bad spo gjen njeri qetsi kurr
Po ja kshu thote kenga:
ne te dy kemi nje hall


Qesh dylan se te shtohet jeta. Qesh se e ndjell edhe te miren kur qesh.


Postuar nga dylan datė 29 Qershor 2010 - 13:42:

Michael Buble - Always On My Mind kjo me shpjegon mu cendrus


Postuar nga AngelDevil datė 29 Qershor 2010 - 13:43:

ajo qe po me mundon ne keto momente jane menyrat qe pershpejtojne rifreskimin e flluskave rezerve ne mbaresat presinaptike


Postuar nga dylan datė 29 Qershor 2010 - 13:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
ajo qe po me mundon ne keto momente jane menyrat qe pershpejtojne rifreskimin e flluskave rezerve ne mbaresat presinaptike


pashe zotin angel mos na ec me filozofi se na tranut hahahaha ej zot


Postuar nga shelgu datė 29 Qershor 2010 - 13:49:

Angjel, mos na prish pune hahaha


Postuar nga AngelDevil datė 29 Qershor 2010 - 13:56:

me falni spo ju prish me pune

po si tja bej une e shkreta e nje here kur ankohem e dua perkrahje emocionale sma fershelle njeri knej


Postuar nga BIONDIA datė 29 Qershor 2010 - 19:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
ajo qe po me mundon ne keto momente jane menyrat qe pershpejtojne rifreskimin e flluskave rezerve ne mbaresat presinaptike


dmth car te mundonte ty per ne qe skemi mbaruar ne Haward
mu per vete asgje sme mundon sot i kisha te gjitha


Postuar nga shelgu datė 29 Qershor 2010 - 21:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
me falni spo ju prish me pune

po si tja bej une e shkreta e nje here kur ankohem e dua perkrahje emocionale sma fershelle njeri knejTi je si yll motra, s'ma merr mendja se mundohesh

Ja dhe Spanja kaloi


Postuar nga Eria datė 29 Qershor 2010 - 22:53:

Kaq lajme te mira brenda je dite...ndihem e perkedhelur nga fati...sic duket u kthye dielli te ndricoje nga une...
Nuk me mundon asgje ne keto momente..ah po kam bere sherr me jastekun


Postuar nga ESHI datė 30 Qershor 2010 - 19:36:

Sot s'me punohet dot , vetem pushime e kam mendjen .


Postuar nga kurt datė 30 Qershor 2010 - 21:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha ESHI
Sot s'me punohet dot , vetem pushime e kam mendjen .
how are you Eshi?


Postuar nga ESHI datė 01 Korrik 2010 - 03:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
how are you Eshi?


Hey Kurti my friend , how have you been ? Any news from you ??? I am good . Thanks for asking , wish you a good weekend.

Tani po mendoj qe iku dhe kjo dite , me ket dite iku dhe Qershori .


  Gjithsej 5 faqe: « 1 [2] 3 4 5 »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.