Forumi Horizont Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga Ana1 datė 20 Korrik 2011 - 22:57:

kam gjume


Postuar nga lule datė 02 Mars 2012 - 21:40:

S'di pse njerezit qe t'duan me shum duke menduar qe te bejn mire te lendojn .....e se kuptojn.


Postuar nga Ana1 datė 03 Mars 2012 - 22:21:

Me erdhen periodat. Kush I shtyn 3 dite pa seks!


Postuar nga lezhjani-82 datė 03 Mars 2012 - 22:22:

he me se dita e par asht e nalume...kush ka qef ban


Postuar nga Ana1 datė 03 Mars 2012 - 22:41:

Iiiiiiii, sa I piset djali! ( bej shaka')


Postuar nga lezhjani-82 datė 03 Mars 2012 - 22:44:

E piset asht femna me, djali bahet pak pis po lahet mrapa....prapa ka avantazhin se nuk ven prezervativ se nuk ka frik ngjizje.


Postuar nga Ana1 datė 03 Mars 2012 - 22:50:

Mua me vjen ndot vetem ta mendoj!

Ceshtje dialekti, do thosh anetari " xhunior"!
Ha ha ha


Postuar nga lezhjani-82 datė 03 Mars 2012 - 22:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha Ana1
Mua me vjen ndot vetem ta mendoj!

Ceshtje dialekti, do thosh anetari " xhunior"!
Ha ha ha


Jo e kisha fjalen per mrapa, si vazhdim muhabeti...jo mrapa, pas

Pastaj se di ca ke me kyt xhunior...mu me duket cun i zgjuar, ku jeni perplas ju ?


Postuar nga Ana1 datė 03 Mars 2012 - 22:56:

I zgjuar te rrije prape! Nga "zgjuarsia" po e komentoj dhe une!


Postuar nga Deb* datė 04 Mars 2012 - 00:58:

Koka. Me ishte fiksuar qe kisha infeksion veshi. Se me dhembin shume dhe veshet. Vete ke doktori dhe me thote mund ta kem nga stresi. Sa keq vallahi. Shume e stresuar kam qene dhe jam keto kohet e fundit. Vete e me jep doktori i veshit ilac per stres. Ajo qe me habit eshte se pa vajt ke doktori s'isha dhe aq keq. Sa dola qe andej me ka filluar nje dhimbje, sidomos prapa koke qe s'me ka pushuar akoma.


Postuar nga dylan datė 04 Mars 2012 - 15:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha Deb*
Koka. Me ishte fiksuar qe kisha infeksion veshi. Se me dhembin shume dhe veshet. Vete ke doktori dhe me thote mund ta kem nga stresi. Sa keq vallahi. Shume e stresuar kam qene dhe jam keto kohet e fundit. Vete e me jep doktori i veshit ilac per stres. Ajo qe me habit eshte se pa vajt ke doktori s'isha dhe aq keq. Sa dola qe andej me ka filluar nje dhimbje, sidomos prapa koke qe s'me ka pushuar akoma.


ket llimbjen e kokes e ke nga stressi ta them une
te pakten kshu me kapen mu sa her nevrikosem diku apo kam nje problem diku me duket sikur me shtrengon dicka ashtu pjesen prapa kokes sikur thu ti

ilaci me i mir qetsohu dil ne ajer te paster mendo pozitiv te pekten per mu ehste ilaci i vetem dhe po ca tylonol ska dicka te ndihmojn


e per veshet sdi mund te jesh ftohur ose nga era si te kesh dal pa kapuc lol

doctok shtepiak ky


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 04 Mars 2012 - 17:56:

Kjo telefonata me motren..


Postuar nga Eria datė 04 Mars 2012 - 18:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha Dulcis in Fundo
Kjo telefonata me motren..Postuar nga shelgu datė 04 Mars 2012 - 18:26:

Mendje hesapi ku nuk shko


Postuar nga dylan datė 04 Mars 2012 - 19:04:

mu ne bot asgje shume konkretisht ashtu po raste raste ndjej nje merzi me njerzit
ne fact jam tranu e di ska rop none qe spo ja gjej nga nje bisht mos me ja kthy apo mos me ja ul fjalen

e deksha jo me raste sme pelqen reagimi qe bej po cte bej pra ka arll ku truni im si ben funksionimi mir du me i ba krejt njrzit me ec si une po ta si un a mund bahen


Postuar nga dylan datė 04 Mars 2012 - 19:05:

e harrova me shtu rop none ca njof ma ksaj toke ska met them shoqni se me tjer shhy shum fell fort po u ngatrru me fjale me taa ka ilac per ket smundje a din kush si heket


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 04 Mars 2012 - 20:02:

Citim:
Po citoj ato qė tha Eria
Ja kush ma qan hallin mua jaaaa


Postuar nga dylan datė 04 Mars 2012 - 20:04:

as spo ta caj kryt ne bote vetem po mendoj a ngihem bej vca gjera qe ka dy or qe i lash ne dor te zotit a jo


Postuar nga Ana1 datė 08 Mars 2012 - 03:33:

ty Dylan ka raste qe nuk te marr vesh se cfare shkruan ne gjuhen shqipe. ha ha ha


Postuar nga dylan datė 08 Mars 2012 - 03:36:

se kuptoj veten kur e rilexoj jo ti mu

asgje ne bot po shkoj gjume pra po ju them naten ndaj hyra s elashe ca muhabete ne gjysme me lezhjanin po sma paska var ma


Postuar nga Ana1 datė 08 Mars 2012 - 03:38:

mire Dylan, shko shtrihu. Dhe une shtrire jam, po vras kohen dhe ca verdalle ne comp.

Zakonisht fle heret ti?!


Postuar nga dylan datė 08 Mars 2012 - 13:21:

her po her jo jam ka fle cik vone kto dite sme ze gjumi


per temen gje ne bot serish


Postuar nga lule datė 18 Mars 2012 - 23:10:

Cfare po te mundon ne keto momente?

nja 3 ( 000)
( 666)
(444) ....


Postuar nga F_xhunior datė 18 Mars 2012 - 23:14:

Re: Cfare po te mundon ne keto momente?

Citim:
Po citoj ato qė tha lule
nja 3 ( 000)
( 666)
(444) ....Plot 7 ore jam munduar te zberthej kete qe ke shkruar, por kot me kot nuk ia dal.....

sqarohu, c'jane keto numra...a mos kane te bejne me djallin qofte mallkuar ai i poshteruari, i humburi!!!!??


Postuar nga lule datė 18 Mars 2012 - 23:16:

O xhunior po un s'kam as 7 min qe e thashe , ēne ke 7 ore ti??


Postuar nga lule datė 22 Mars 2012 - 21:41:

Vetem nje pergjigje qe :

do vendosi udhetimin tim te ardhshem midis Italia/Albania/Usa ..


Postuar nga lezhjani-82 datė 22 Mars 2012 - 22:13:

ushqimi...hangra shum


Postuar nga Ana1 datė 04 Prill 2012 - 02:36:

Tik tak I ores se madhe, sikur po bie ndonje kembane kishe! Me vjen ta heq fare nga korrenti.


Postuar nga dylan datė 01 Maj 2012 - 03:07:

vetja menyra si sillem ne disa raste pendohem sdo doja ta beja po ja cti besh truprishur nerva shum


Postuar nga dylan datė 01 Maj 2012 - 03:17:

po mendoja kta personat e furumit si nuk flet njeri po gjithe rrin fjet


Postuar nga Ana1 datė 27 Maj 2012 - 00:20:

Po pertoj te mbush vasken me uje!


Postuar nga Petter datė 27 Maj 2012 - 02:10:

Paske linde dembele


Postuar nga Ana1 datė 27 Maj 2012 - 03:24:

Me 10 ore pune ore Petter, si femer qe jam, nje shower dhe eshte majft. Vasken e mbusha, I hodha dhe kripen, per pak me zuri uji nga lodhja, dhe u shtriva tani.

Vetem dembele qe nuk jam, kam lindur me kembe dhe me duar...


Postuar nga Petter datė 27 Maj 2012 - 14:49:

PO kripen pse e hedh ne vaske, apo per heqje lyre lol.....

P.s ku punon?


Postuar nga Vizioner datė 27 Maj 2012 - 18:07:

...se si do te dali grosha qe po gatuje!


Postuar nga dylan datė 01 Qershor 2012 - 01:30:

Citim:
Po citoj ato qė tha Vizioner
...se si do te dali grosha qe po gatuje!hahahhaha kush dreqi han grishe ne ver nxeht po emndoj

mu asgje per momentin si piva dy birra per as 10 minuta me duket me me erlli me shku ku shkon ai e he cohem a jo

sme mundon dicka e qet disi truni i stopum


Postuar nga Amstel datė 24 Qershor 2012 - 01:52:

si do ta gdhij deri ne mengjes ne pune mbas 3 litra vere!!!!!


Postuar nga dylan datė 24 Qershor 2012 - 13:51:

Citim:
Po citoj ato qė tha Amstel
si do ta gdhij deri ne mengjes ne pune mbas 3 litra vere!!!!!


dear 3 litra si

per temen damn po me turturonte dicka ne mendje ashtu papritur keto momnete o do me kaloj shpresoj ,ktu pc ka fajin


Postuar nga AngelDevil datė 24 Qershor 2012 - 21:33:

si spo bojn i gol kta pepinot


Postuar nga lorie datė 25 Qershor 2012 - 04:58:

Re: Vetem nje pergjigje qe :

Citim:
Po citoj ato qė tha lule
do vendosi udhetimin tim te ardhshem midis Italia/Albania/Usa ..


Lulushe, me leje----ku ne USA?

P.S. PO me mundon dicka qe degjova. No bueno, no bueno at all.


Postuar nga Petter datė 25 Qershor 2012 - 08:25:

Lori, po ti ku ne USA mi cupke?


Postuar nga lule datė 26 Qershor 2012 - 20:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie
Lulushe, me leje----ku ne USA?


Virginia zemer , te im vella ... me pak fjal te marr nenshtetesin amerikane ( te sforcuar ) ...
apo te jetoj aty ku dua un...me deshiren time kjo e dyta..

Kjo po me mundon edhe kto momente qe po shkruaj .
Sidoqofte ēdo vendim qe duhet te marr , dikush do lendohet...


Postuar nga AngelDevil datė 26 Qershor 2012 - 22:01:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


Virginia zemer , te im vella ... me pak fjal te marr nenshtetesin amerikane ( te sforcuar ) ...
apo te jetoj aty ku dua un...me deshiren time kjo e dyta..

Kjo po me mundon edhe kto momente qe po shkruaj .
Sidoqofte ēdo vendim qe duhet te marr , dikush do lendohet...dikur do thoja ndiq zemren, tani them prap ndiq zemren

lule, perqafime


Postuar nga shelgu datė 26 Qershor 2012 - 23:41:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


dikur do thoja ndiq zemren, tani them prap ndiq zemren

lule, perqafime


Po kur s'ke zemer?


Postuar nga dylan datė 27 Qershor 2012 - 00:01:

hic po qesh vetem


Postuar nga lorie datė 27 Qershor 2012 - 00:36:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


Virginia zemer , te im vella ... me pak fjal te marr nenshtetesin amerikane ( te sforcuar ) ...
apo te jetoj aty ku dua un...me deshiren time kjo e dyta..

Kjo po me mundon edhe kto momente qe po shkruaj .
Sidoqofte ēdo vendim qe duhet te marr , dikush do lendohet...me vjen keq...eshte e veshtire.

Eshte edhe opsioni i ndermjetem: rri ne USA per 5 vjet sa te sigurosh nenshtetesine dhe pastaj udheto ku te duash me pashaporte amerikane

Por e di qe une nuk jam ne pozite te bej keshilla me peshe kaq te medha ne jeten e dikujt tjeter.

DO lutem per ty e dashur.

P.S. c'me mundon mua sot? not sure, jam bere melankolike pa ndonje arsye te vecante.

P.S. 2-- I might go and visit you if you are in Virginia .


Postuar nga dylan datė 27 Qershor 2012 - 04:09:

nothing ksiha qef me shku me fjet po problemi ashtu spo mundem e cme mundon ishte kisha deshir te jem ne forme neser e po sfjeta mir nje 8 orshe jam si cik e carkarrisur gjithe


Postuar nga kurt datė 27 Qershor 2012 - 07:05:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


Virginia zemer , te im vella ... me pak fjal te marr nenshtetesin amerikane ( te sforcuar ) ...
apo te jetoj aty ku dua un...me deshiren time kjo e dyta..

Kjo po me mundon edhe kto momente qe po shkruaj .
Sidoqofte ēdo vendim qe duhet te marr , dikush do lendohet...

Hajde ktu ne amerike afer shokut tend te ngusht, kurtin
Le te lendohen te tjeret, rendesi ka qe ti do jesh me e lumtur, lol


Postuar nga shelgu datė 27 Qershor 2012 - 12:59:

Me mundon vuajtja e lules.


Postuar nga dylan datė 27 Qershor 2012 - 19:40:

mu po me mundon qe krjet po vujkan e une hic si jam ba krejt e poshter mor zot skam pik meshire per ken ,urrej veten ne fact po ja interesant sjam kam askujt vec zoti ishalla me kthen ne rrug te drjet e them sinqerisht


  Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 [4] 5 »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.