Forumi Horizont Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga lorie datė 30 Qershor 2012 - 22:46:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
Hajde ktu ne amerike afer shokut tend te ngusht, kurtin
Le te lendohen te tjeret, rendesi ka qe ti do jesh me e lumtur, lolMbaj rradhen kurto, jam vete e para


Postuar nga BIONDIA datė 30 Qershor 2012 - 23:11:

Gjumi qe sme merr...


Postuar nga Mon Cherry datė 01 Korrik 2012 - 01:06:

kjo loja e shahut


Postuar nga kurt datė 01 Korrik 2012 - 07:43:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie


Mbaj rradhen kurto, jam vete e para

Win win situation for me..
On serious note, them se cdokush qe leviz nga evropa ktu per here te pare ose 6 muajt e pare do merzitet..
Kshtu e mbaj mend une, u pata bere me vra veten qe ika nga londra..


Postuar nga al74 datė 01 Korrik 2012 - 11:41:

euforia. shpesh me behet e demshme sepse nenvleresoj edhe ke kam perballe e nuk te le te kontrollohesh.
lexova nje mendim casti timin pas fitores me gjermanin .e paskam shkel roncem edhe pse hyn ne rrethin e "sfottņ" sportive. uroj shejtonia ta kete marre sportivisht. ndjese!


Postuar nga lule datė 01 Korrik 2012 - 13:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie


me vjen keq...eshte e veshtire.

Eshte edhe opsioni i ndermjetem: rri ne USA per 5 vjet sa te sigurosh nenshtetesine dhe pastaj udheto ku te duash me pashaporte amerikane
Por e di qe une nuk jam ne pozite te bej keshilla me peshe kaq te medha ne jeten e dikujt tjeter.
DO lutem per ty e dashur.
P.S. 2-- I might go and visit you if you are in Virginia .Zemer , un e kam nje pashaporte franceze e me mjafton per te bredh gjith boten , po nuk eshte ky problemi im , nuk me frikeson ideja se se perballoj dot jeten atje , sepse edhe ktu ku jam, jam e ngarkuar deri ne fyt , koha iken e nuk e ndjen fare , ne shkoll , pun edhe aq me shum VETEM.
Atje nese do vij , jeta ime do mare nje kthese 360 grade e un kte gje se dua , dua te eci me ritmin qe jam mesuar , te luftoj te jem aktive , te mos dal nga niveli i jeteses qe jam mesuar , e sidomos te humb gjen time me te shtrenjte...sepse nese pranoj jeten atje , dihet qe do ndodhi.. kupton? megjithse e di qe do kem mbeshtetjen e plot personave qe me kan xhan , si kurti psh
Miqesin me ty , dua ta ruaj gjithmon , kjo as nuk diskutohet fare , pse jo edhe te mirepres ktu ku jetoj , atje po e po


Kurto s'mund te jem e lumtur kur lendoj personat qe kam ne zemer!

Angel , ty do te pergjigjem tek nje teme tjeter , sepse ti e njeh pak a shum situaten qe ndodhem , edhe sdua te pergjigjem pa mare kohen e duhur .
tkxh e te perqafoj !!!


Postuar nga BIONDIA datė 01 Korrik 2012 - 20:34:

Tifozet e Italise qe jane te deshperuar ja qaj hallin sonte... shyqyr qe im bir o ke mami se kush do mja pushonte lotet.


Postuar nga lorie datė 01 Korrik 2012 - 21:52:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
Win win situation for me..
On serious note, them se cdokush qe leviz nga evropa ktu per here te pare ose 6 muajt e pare do merzitet..
Kshtu e mbaj mend une, u pata bere me vra veten qe ika nga londra..Ashtu eshte derisa mesohesh pastaj do te shkosh mbrapsht te cmesohesh.


Postuar nga lorie datė 01 Korrik 2012 - 21:53:

Citim:
Po citoj ato qė tha lule


Zemer , un e kam nje pashaporte franceze e me mjafton per te bredh gjith boten , po nuk eshte ky problemi im , nuk me frikeson ideja se se perballoj dot jeten atje , sepse edhe ktu ku jam, jam e ngarkuar deri ne fyt , koha iken e nuk e ndjen fare , ne shkoll , pun edhe aq me shum VETEM.
Atje nese do vij , jeta ime do mare nje kthese 360 grade e un kte gje se dua , dua te eci me ritmin qe jam mesuar , te luftoj te jem aktive , te mos dal nga niveli i jeteses qe jam mesuar , e sidomos te humb gjen time me te shtrenjte...sepse nese pranoj jeten atje , dihet qe do ndodhi.. kupton? megjithse e di qe do kem mbeshtetjen e plot personave qe me kan xhan , si kurti psh
Miqesin me ty , dua ta ruaj gjithmon , kjo as nuk diskutohet fare , pse jo edhe te mirepres ktu ku jetoj , atje po e po


Kurto s'mund te jem e lumtur kur lendoj personat qe kam ne zemer!

Angel , ty do te pergjigjem tek nje teme tjeter , sepse ti e njeh pak a shum situaten qe ndodhem , edhe sdua te pergjigjem pa mare kohen e duhur .
tkxh e te perqafoj !!!I got you.


Postuar nga lorie datė 01 Korrik 2012 - 21:54:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA
Tifozet e Italise qe jane te deshperuar ja qaj hallin sonte... shyqyr qe im bir o ke mami se kush do mja pushonte lotet.O bionde, tallu ti bionde tallu.....

mua m'duhet ndonji shami.


Postuar nga BIONDIA datė 01 Korrik 2012 - 21:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie


O bionde, tallu ti bionde tallu.....
mua m'duhet ndonji shami.Po si sme beson njeri qe jam e shqetesuar moj aman Ja pyet Erian sesa e shqetesuar jam qe humbet me vjen keq dhe shume lot re hidhur po me dalin hahahahaha
Keto momente me mundon se sdi cin te pushoj me pare Orfeon apo cunin qe po me qajne per humbjen .
perqafime lori .


Postuar nga lorie datė 01 Korrik 2012 - 22:12:

4:0 turp, turp. Asnji gol lali, asnji. Desh ben golin e 5-te l'espanoles. Boh.

P.S. perqafime gjithashtu


Postuar nga BIONDIA datė 01 Korrik 2012 - 22:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha lorie
4:0 turp, turp. Asnji gol lali, asnji. Desh ben golin e 5-te. Boh.


dhe perseri pak do ishte dhe po te benin te pestin o nje shprehje "pordhet e medha cajne poturet e te zotit " dhe italianet tangerlliku modh i bene keq vetes .


Postuar nga lorie datė 01 Korrik 2012 - 22:17:

bhaha s'e kisha degjuar kete shprehje por mire e ke lol, tangerlliku eshte ves shume i keq.


Postuar nga AngelDevil datė 01 Korrik 2012 - 22:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha shelgu

Po kur s'ke zemer?ska njeri pa zemer vllai


Postuar nga AngelDevil datė 01 Korrik 2012 - 22:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha al74
euforia. shpesh me behet e demshme sepse nenvleresoj edhe ke kam perballe e nuk te le te kontrollohesh.
lexova nje mendim casti timin pas fitores me gjermanin .e paskam shkel roncem edhe pse hyn ne rrethin e "sfottņ" sportive. uroj shejtonia ta kete marre sportivisht. ndjese!Euforia ime e momentit mqse fitoj Spanja roncem 4 - 0 kunder pepinove me thote te te them vai fottere amigo.

p.s. gjithmone ne konteksin sportiv jo seksual te fjales


Postuar nga Glaukus datė 01 Korrik 2012 - 23:05:
duke i qendru gjithmone konceptit sportiv ...........Postuar nga al74 datė 02 Korrik 2012 - 00:10:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil


Euforia ime e momentit mqse fitoj Spanja roncem 4 - 0 kunder pepinove me thote te te them vai fottere amigo.

p.s. gjithmone ne konteksin sportiv jo seksual te fjalesllafi jot ne vesh te zotit!


Postuar nga dylan datė 02 Korrik 2012 - 13:30:

asgje aq shum thjesht kisha cik nostalgji


Postuar nga Amstel datė 07 Korrik 2012 - 01:15:

gjumi....


Postuar nga dylan datė 07 Korrik 2012 - 01:31:

kryti mu e per fat te keq skam asnje lloj aspirine


Postuar nga raid datė 12 Korrik 2012 - 15:09:

Me mundojne shume ca motherfuckers qe dalin ne rush hour dhe ecin ngadale.


Postuar nga kurt datė 13 Korrik 2012 - 14:03:

Citim:
Po citoj ato qė tha raid
Me mundojne shume ca motherfuckers qe dalin ne rush hour dhe ecin ngadale.
Asian drivers most likely
Eshte e vertet, sa here qe shoh ndonje fucked up move para meje, behem kurjoz te dij si duken, dhe 90% me dalin asiatike


Postuar nga shelgu datė 13 Korrik 2012 - 15:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
Asian drivers most likely
Eshte e vertet, sa here qe shoh ndonje fucked up move para meje, behem kurjoz te dij si duken, dhe 90% me dalin asiatike


Varet nga vendi ku je.

Po te jete taxi, ka tjeter shpjegim. Ka edhe njerez te cuditshem.

Po ata qe parkojne dhe zene dy vende raid?


Postuar nga raid datė 13 Korrik 2012 - 16:30:

Kto qe i japin ngadale jane shumica kineze dhe femra. Duken qe jane si shushka te hutume dhe te frikesume. Qellon nai here edhe nai 105 vjecar, kta jane dhe te rrezikshem, se ne vend te shypin frenat, shtypin gazin..
Edhe ato qe zejne dy vende ne parkim, jane shume annoying shelgo. Ca njerez jane komplet inconsiderate.


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 13 Korrik 2012 - 19:49:

E kshu kshuuuu....


Postuar nga eliz datė 13 Korrik 2012 - 21:39:

E mir o mir,Dulcius mos u merzit Do behet mire ...


Postuar nga Amstel datė 14 Korrik 2012 - 02:18:

koka plasi....


Postuar nga Dulcis in Fundo datė 14 Korrik 2012 - 07:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha eliz
E mir o mir,Dulcius mos u merzit Do behet mire ...

Ashtu them dhe une posi, me mire do behet.. ne nje vend do shkojme te gjithe ne fund te fundeve


Postuar nga dylan datė 16 Korrik 2012 - 20:54:

nothing just tired very very very very tired ,and yeah was thinking about someone but no answer what to do ,so yeah complicated situation


Postuar nga Misha datė 23 Gusht 2012 - 08:50:

me mundon fakti se po ndihem si Mbreteresha e forumit por pa oborretaret e mi qe jane pale ku , e pale si, e pale ca

zgjohuni perbindsha


Postuar nga dylan datė 23 Gusht 2012 - 22:58:

gja ne bote tybe pervec se doja me dal pak se u bana burg


Postuar nga Ana1 datė 24 Gusht 2012 - 03:33:

po qesh me lote, saqe po shkruaj sic me vjen!


Postuar nga dylan datė 24 Gusht 2012 - 03:54:

mundon asgje papritur me kapi cik melankoli ,ku ku po mendoja nje sec me von kurr su rritem lol


Postuar nga Misha datė 24 Gusht 2012 - 08:15:

me mundon fakti qe skam miq te mire ketu....kush do te behet miku /mikja ime ??


Postuar nga dylan datė 24 Gusht 2012 - 13:17:

isha dhe kur hy un bosh esht mos u merzit

sa per temen asgje fare shum heret mjes ehst


  Gjithsej 5 faqe: « 1 2 3 4 [5]
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.