Forumi Horizont Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »
Trego 5 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Prezantimi i Anėtarėve tė Forumit (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=251)
-- Erdha (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=908)


Postuar nga Sirena datė 12 Maj 2003 - 03:06:

Erdha

Pershendetje forumista !
Erdhi dhe sirena midis jush, ngushtohuni pak qe te kete dhe vend per mua
Eshte kenaqesi te jesh pjesemarresh ne nje forum kaq simpatik, te thjeshte(e theksoj, jo shume i komplikuar )
Une jam Sirena , jam nga vlora, dhe tani banoj ne usa
Kush ka pyetje per personin tim, me shkruani
shpresoj qe te kaloj mire midis jush!

Nuk e di se cfare mund te them qe te prezantohem, megjithese gjysmen e anetareve ketu i njof dhe me njofin , ve bast tani nuk u shkon ne mendje kush jam, po sidoqofte, keni bere nje pune me mend me keto mesazhet private

all the best Sirena nga vlora


  Gjithsej 5 faqe: [1] 2 3 4 5 »
Trego 5 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.