Forumi Horizont Gjithsej 21 faqe: « E parė ... « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 »
Trego 21 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Psikologjia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=6)
-- Iceman and Psychology (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=11464)


Postuar nga girl22 datė 31 Gusht 2008 - 11:43:

po Lezhiani,

jo se vura re ate por kur tha qe njerit nuk i futeshe kemba brenda dhe ja sharovi te dyja kembet, o Zot sa gjynah. shume disturbing ishte mo lal ca thua interesant emision..ehe


  Gjithsej 21 faqe: « E parė ... « 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 »
Trego 21 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.