Forumi Horizont Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 » ... E fundit »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ciftet e Forumit Horizont (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18718)


Postuar nga cecilia datė 01 Shkurt 2013 - 11:21:

E pra, dhe ti faje sa si kupton kto gjerat e internetit. Ti me taten mire je por kur manipulimi arrin kulmin eshte t'ja fusesh vetes.
Une ne fakt kam nxjerr edhe nje konkluzion tjeter, njerzit qe flasin per te tjeret, qe hiqen keshtu apo bejne ashtu, i bejne vete. Dhe ky nuk eshte nje konkluzion i sotshem apo implusiv por eshte nje e vertete qe e kam te provuar nga jeta. Kam mesuar te flas me fakte dhe prova, asnjehere kuturu ne ajer si e si te ul dike per urrejtje.

Qe te jem ne teme, nuk i besoj me internetit. Dikur i pata besuar. Kalofshi nje muaj te mbare!


  Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 » ... E fundit »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.