Forumi Horizont Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 » ... E fundit »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Ciftet e Forumit Horizont (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18718)


Postuar nga BIONDIA datė 01 Shkurt 2013 13:48:

Kete te thashe Lori qe te thuash qe njerezit jane vetvetja ne internet i bie qe realiteti te mos eksistoje fare dhe te mendosh qe ti s'qeke vetvetja 22 ore te tjera te dites dhe qeke vetvetja 2 apo 3 ore.Kurt ku do dilje ti se te lexova me kenaqesi Tani nje pyetje per Macken po se pate problem keni femije nga dashuria juaj ka lindur nje jete e re?


  Gjithsej 119 faqe: « E parė ... « 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39 » ... E fundit »
Trego 119 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.