Forumi Horizont Gjithsej 3316 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 3316 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Diskutime te ngjarjeve nga Shqiperia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=307)
-- Lajmet e fundit... (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=15860)


Postuar nga Tulipani datė 20 Shtator 2008 - 11:44:

Citim:
Po citoj ato qė tha lezhjani-82
Poni: Shqipėria ka 4 milionė e 263 mijė banorė


Njė masė e mundshme, sipas Ponit do tė jetė qė gjithė emigrantėve qė gjatė kėtyre muajve do tė hyjnė nė Shqipėri, nuk do tė lejohen tė dalin prej kufijve tanė shtetėrorė nėse nuk bėjnė aplikimin pėr tė marrė kartėn e identitetit. Njė kartė identiteti do tė kushtojė 1200 lekė tė reja, ndėrsa njė pasaportė biometrike do tė kushtojė 5 mijė lekė tė reja.

Shekullise dija qe Fieri na qenka gjithe ky metropol


Si do ti mbajne me zor? Se dhe kete e bejme ne. Dua ta shikoj sa te zote jane ti pajisin brenda kohes. Po rrezik Berisha do urdheroje te punohet me 7 turne qe ta cojme perpara Shqiperine.
Do ta vene dhe kete te arritjet e qeverise besoj... kosoves iu deshen 5 muaj per kartat e identiteti neve na u deshen 20 vjet thua jemi Kina .


  Gjithsej 3316 faqe: « 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 » ... E fundit »
Trego 3316 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.