Forumi Horizont Gjithsej 178 faqe: « E parė ... « 152 153 154 155 156 157 158 159 160 [161] 162 163 164 165 166 167 168 169 170 » ... E fundit »
Trego 178 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Politika Shqiptare (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=45)
-- fatkeqia kombetare ....politikanet Shqipetare (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17800)


Postuar nga lule datė 13 Shtator 2011 - 20:18:

Citim:
Po citoj ato qė tha Piktor
E kush e ka thene kete? Shen francesku?
Sa per fitimin e paster, ajo qe fiton nuk te del ty dhe jo me ta dhurosh, lere qe edhe franēesku pasurine e te atit te tij u jepte fakirave .
Kjo po nje keshille fisnike.Kushdo shpreh ate qe din e qe ndjen , un ashtu e konceptoj.

E ska lidhje as Shen francesku as e shoqja.
Mendoj se kemi te drejten e fjales apo jo??


  Gjithsej 178 faqe: « E parė ... « 152 153 154 155 156 157 158 159 160 [161] 162 163 164 165 166 167 168 169 170 » ... E fundit »
Trego 178 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.