Forumi Horizont Gjithsej 1913 faqe: « E parė ... « 1447 1448 1449 1450 1451 1452 1453 1454 1455 [1456] 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1463 1464 1465 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Nė rrotė tė lirė...kėtu nuk ėshtė filozofia (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=263)
-- Cfare po beni tani,tani?! (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18444)


Postuar nga Piktor datė 26 Korrik 2012 - 19:57:

Tani po behem gati te dal e te vjel dardha.
Ne fakt eshte nje gorrice e shartuar ne dardhe dhe si e tille nuk duhet lene te piqet shume se nuk jane te shijshme pastaj.
Meqe e kam pak si bezdi te me shihin te hyp ne maje te dardhes me dite po pres te erresohet pak.


  Gjithsej 1913 faqe: « E parė ... « 1447 1448 1449 1450 1451 1452 1453 1454 1455 [1456] 1457 1458 1459 1460 1461 1462 1463 1464 1465 » ... E fundit »
Trego 1913 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.