Forumi Horizont Gjithsej 78 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Pushimet e Veres (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18746)


Postuar nga SmoKer datė 02 Korrik 2013 - 13:28:

Pushimet e Veres

Pushimet e kesaj vere i kam prap ne fund te gushtit ... fatkeqsisht

Besoj se deri atehere shume nga ju do i keni mbaruar , do doja te me tregonit se ku i kaluat dhe pershtypjet.


Ka mbi nje jave qe kerkoj online per ndonje vend te mire per te kaluar 7 dite, pothuajse te gjith vendet ne Shqiperi te njejtat gjera te ofrojne ... almost nothing !!

Pushime te mbara.


  Gjithsej 78 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.