Forumi Horizont Gjithsej 78 faqe: « E parė ... « 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 » ... E fundit »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Pushimet e Veres (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18746)


Postuar nga AngelDevil datė 18 Korrik 2013 - 23:57:

Re: Re: Re: Pushimet e Veres

Citim:
Po citoj ato qė tha SmoKerAD , Dhermiu dhe Ksamili keto dy jane opsionet e kesaj vere per mua besoj ne Vlore isha vjet dhe nuk ishte keq por Ksamili po me terheq me shume kete here edhe nga fakti qe Dhermiu me duket me i zhurmshem sesa Ksamili.


Plazhet e Ksamilit jane si Bora Bora vetem se per gje tjeter se ke,ske as jete note dhe katunari hesapi. Dhermiu eshte me shume per te rinjte mban dhe ere qyteterimi por shume abuzues me cmimet.
nese shko ne Ksamil pervec ishujve dhe pasqyrave mos harro me shku ke Pema e Thate pyet vendasit.

Dhe une knej nga jugu jam ket muaj gushti maldive e kam prenotu qe ne mars.

Pushime te mbara Smoker!


  Gjithsej 78 faqe: « E parė ... « 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 » ... E fundit »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.