Forumi Horizont Gjithsej 78 faqe: « E parė ... « 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 » ... E fundit »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Pushimet e Veres (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18746)


Postuar nga kurt datė 22 Korrik 2013 09:35:

Sa u ktheva nga kalifornia, Asnje dite nuk vajta ne plazh, edhe pse motra banon afer plazhit.
Motra dhe nipin qe eshte bere me I gjate se une i cova ne aeroport per ne shqiperi dhe tani po pij pak scotch ne nje bar afer baneses.
Jam bere shume i kep, i humbur, cold. Mbesa qe ka lindur exaktsisht diten qe une kam ikur nga shqiperia martohet edhe tre dite atje ne shqiperi. Une svajta.

Se per "pushime", vetem tek shpella ime ndjehem
Rehat.


  Gjithsej 78 faqe: « E parė ... « 16 17 18 19 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 31 32 33 34 » ... E fundit »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.