Forumi Horizont Gjithsej 78 faqe: « E parė ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 » ... E fundit »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Pushimet e Veres (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18746)


Postuar nga robert datė 02 Nëntor 2013 17:21:

E kisha kerkuar kete rubrike sa isha akoma i nxehte pas ardhjes nga Albania, por s'e gjeta. M.gj.th., edhe tani pasi jam ftohur, desha ti hedh nja dy pershtypje, meqe une une shkoj nje here ne disa vjet atje dhe keshtu e shoh ndryshimin me mire. Po ashtu dhe per te njejten arsye, me pyeti dhe nje kushuri mbi kete.
Keshtu, ndryshimi qe pashe une ne fund qershori-fillim korriku (3 jave) 2013, me para 4 vjetesh, ishte qe njerzit ishin me te pergjumur dhe me te padisplinuar me orarin e punes. Kur them orarin e punes, kam parasysh zyrat dhe institucionet e ndryshme, duke perfshire edhe shkollat, (e biles edhe dyqanet benin numra dhe as kishin orar). Nuk gjeje dhe kapje njeri ne orar te punes. Te thoshin se mund te prisje dhe ca, ose te shihje tek klubi matane. Mirpo, pas nje ore apo nje tentative tjeter takimi, kuptoje se ishe nje udhetar ne shkretetir.
Mu duk se edhe deti sikur kish rene ne nje pergjumje, aq me teper qe ishte cngjyrosur pak, jo aq sa njerzit, por sidoqofte...


  Gjithsej 78 faqe: « E parė ... « 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 » ... E fundit »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.