Forumi Horizont Gjithsej 78 faqe: « E parė ... « 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 » ... E fundit »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Pushimet e Veres (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18746)


Postuar nga Piktor datė 07 Qershor 2014 - 21:43:

Nuk parashikoj ndonje vere ndryshe, keshtuqe edhe pushimet do jene rutine e zakoneshme.
Takim me miqte, birre pa fund dhe te pakten 1 jave ne plazhin e preferuar ne Tale.
Ah po dhe kafet pa fund, kush fejohet, martohet, ka lindur apo vdekur.

Ndoshta kam kohe me pi nje kafe ne Durrs me Glaukus.


  Gjithsej 78 faqe: « E parė ... « 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 » ... E fundit »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.