Forumi Horizont Gjithsej 78 faqe: « E parė ... « 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 » ... E fundit »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Pushimet e Veres (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18746)


Postuar nga Fajtori datė 15 Qershor 2014 - 21:27:

Cecilia, sepse jane high resolution, sic i ben telefoni. Forumet dhe blogjet e reja kane sistem qe i reformaton vete. Po ky eshte versioni 12 vjet perpara dhe s'kam pas nge te ndertoj noi menyre me zgjidh kte problem. Shif mos ka telefoni ndonje opsion qe ta zvogeloje automatikisht kur e hedh ne forum.


  Gjithsej 78 faqe: « E parė ... « 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 » ... E fundit »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.