Forumi Horizont Gjithsej 78 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Pushimet e Veres (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18746)


Postuar nga eliz datė 04 Korrik 2013 - 14:57:

une isha ketu para nja dy javesh...
http://www.booking.com/hotel/gr/ela...CFUfKtAodoHoAiw

Koha e shkelqyer,nja 35 grade duhet te kishte ato dite. Vendi ne mes te pyllit.Plazhi me rere,vetem restoranti qe megjithese ishte shume i mire,s`kishin shef te mire.Ushqimin e mire e gjeta ne nja dy fshatra ngjitur nja 5-10 minuta me makine. Qetesi dhe shplodhje,tamam cfare kisha nevoje ne ate kohe.Pushime te mbara dhe ty Smoker!


  Gjithsej 78 faqe: « 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 » ... E fundit »
Trego 78 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.