Forumi Horizont Gjithsej 669 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 669 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Diskutime Shoqėrore (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=125)
-- Me mire nje femer te huaj se nje shqiptare (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=5952)


Postuar nga Klodel datė 01 Shtator 2004 - 10:01:

shenjo ty ta jap te drejten te provosh te huaj vetem jo kto ktu ku jam una hahahah se e di si thone kush pi ujin e cekes helmohet gjithe jeten

endro un njof vetem ceket dhe shqiptare. kuptohet krahasimin e bej mes kultures ketu dhe kultures sime.

uragan varferia i ka te gjitha por mos kalo ne pergjithesime.
1) ne te dy nuk do shkonim si tipa se do rrifeshim gjith diten hahahah
apo nuk kam marre ca mesime kickboxing


  Gjithsej 669 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 » ... E fundit »
Trego 669 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.