Forumi Horizont Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »
Trego 241 mesazhet në një faqe të vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Të ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- ç menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin???? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=13181)


Postuar nga dylan datë 17 Tetor 2009 - 16:31:

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
e lexova ca mendoj kohe te tjera ato skishte shume mundesi Behari i shkrete

Pa fat me 1 fjale ca te them tjeter



a une po mendoja cfare ndjenje e shiko moshen e menyren si e flet sot teper prekese pas kaq vitesh te pakontaktuar e ta duash nje njeri gjithmone ndoll teper ralle e jashtezakonshme do thosha


Postuar nga AngelDevil datë 17 Tetor 2009 - 16:34:

eh ca ti bosh kjo eshte jeta raste te tilla ka plot ka dhe qe i ndan e vdekja ka qe ndahen per mend e kokes ca ska

puna eshte qe kur e ke sduhet me bo shume pordhe duhet me e shiju ne maksimum e dashur se cdihet se csjell e nesermja


Postuar nga BIONDIA datë 17 Tetor 2009 - 16:36:

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
e lexova ca mendoj kohe te tjera ato skishte shume mundesi Behari i shkrete

Pa fat me 1 fjale ca te them tjeter




e dha topi chanel dje kete histori ....po ti cdeshe qe more malet malet moj goce...une cmenduria me e madhe qe kam bere ...jam bere brune per dike :p dhe pse sme shkonin hic e bere kete sakrifice...


Postuar nga dylan datë 17 Tetor 2009 - 16:41:

interesante mbetet per mu gjithmone ne ket moshe te jene taku ne internet po kerkoj me vite nje person ne internet dhe se gjej koncidence ndihma e zotit do thosha


Postuar nga AngelDevil datë 17 Tetor 2009 - 16:44:

ndonje cudi mos te duket dylan

nje shoqja ime takoj burrin ne internet e me e forta qe se dinin se kush ishin chatonin gjithe diten bashke qanin hallet ej zot


Postuar nga dylan datë 17 Tetor 2009 - 16:45:

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


hahahaa une u bera bionde para 2 vjetesh po mendo nga te zeza te bardha si platin e nderkohe e di cme tha cme je bere si kucke shko beji te zeza prap



hahhahahhahaah sa kam qesh shejtone dhe une bjonde per momentin jo shume bjonte mundu si bjonde natyrale po sdalin kurre
sme shkojne as mu po he smund te jem me shume se nje vit me nje ngjyre e te jetin kompliment kam marre dhe une nga i dashuri im i ka inat bjondet ne fact fallsot s ejo origjinalet per ato i bien llembet


Postuar nga BIONDIA datë 17 Tetor 2009 - 16:45:

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


hahahaa une u bera bionde para 2 vjetesh po mendo nga te zeza te bardha si platin e nderkohe e di cme tha cme je bere si kucke shko beji te zeza prap



po mire e paska pas ja paske shpif te bardha mu kujtua ai floku i asaj shtriges tek R.hood ...pastaj varet nga tiparet e fytyres ...floku biond do nje fytyre shume fine qe te shkoje ...psh si e imja ...si je sot ti mire te kaloi gripi ...


Postuar nga AngelDevil datë 17 Tetor 2009 - 16:48:

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


po mire e paska pas ja paske shpif te bardha mu kujtua ai floku i asaj shtriges tek R.hood ..si je sot ti mire te kaloi gripi ...



ashtu disi ... po kam dale qe ne 10 nga shpia, shkova kujtova ata qe sjane me me nga 1 lule e 1 qiri pastaj dola jashte Tirane me makine u ula ne 1 lokal jashte dhe pse qe ftohte ai dielli te kenaqte vetem gjelberim mu clodh syri e mu qetsuan trute hengra e piva dicka e kthim ne shpi

ti si je ca bone sot ku brodhe


Postuar nga dylan datë 17 Tetor 2009 - 16:50:

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
ndonje cudi mos te duket dylan

nje shoqja ime takoj burrin ne internet e me e forta qe se dinin se kush ishin chatonin gjithe diten bashke qanin hallet ej zot



jo hahha kjo tregon qe se kane njohur fare njeri tjetrin timin do e njifja
sa te hape gojen fjalet e para


Postuar nga BIONDIA datë 17 Tetor 2009 - 16:55:

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


a
ti si je ca bone sot ku brodhe




sot ...kam shijuar deri vone ngrohtesine e carcafeve te mendafshte dhe perqafimet e zemres time te vogel me kishte pergatit dhe mengjesin ...per kete njeri ja vlen te besh cmenduri te mposhtesh dhe malet ...


Postuar nga dylan datë 17 Tetor 2009 - 16:59:

Smile

dicka me preku ne shpirt se di cfare ishte


Postuar nga AngelDevil datë 17 Tetor 2009 - 16:59:

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA



sot ...kam shijuar deri vone ngrohtesine e carcafeve te mendafshte dhe perqafimet e zemres time te vogel me kishte pergatit dhe mengjesin ...per kete njeri ja vlen te besh cmenduri te mposhtesh dhe malet ...





a lum si ti sa zili te kam (per mire sigurisht) vetem per kete ja vlen te martohesh se per gje tjeter ske ce do hic


Postuar nga BIONDIA datë 17 Tetor 2009 - 17:04:

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil




a lum si ti sa zili te kam (per mire sigurisht) vetem per kete ja vlen te martohesh se per gje tjeter ske ce do hic



per kete ja vlen cdo gje cdo vuatje dhe sakrifice qe ke bere dhe vashdon te besh ...ika shejtone se do shof ndeshjen flasim ne darke ...kalofshi mire


Postuar nga AngelDevil datë 17 Tetor 2009 - 17:07:

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


per kete ja vlen cdo gje cdo vuatje dhe sakrifice qe ke bere dhe vashdon te besh ...ika shejtone se do shof ndeshjen flasim ne darke ...kalofshi mire



ciao tesoro te puth fort

flasim nga darka


Postuar nga dylan datë 17 Tetor 2009 - 17:08:

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


per kete ja vlen cdo gje cdo vuatje dhe sakrifice qe ke bere dhe vashdon te besh ...ika shejtone se do shof ndeshjen flasim ne darke ...kalofshi mire



shume tifoze je bjonde kush luan


Postuar nga BIONDIA datë 17 Tetor 2009 - 20:40:

Citim:
Po citoj ato që tha dylan


shume tifoze je bjonde kush luan



luante ...po shihja juven tani luan ..inter merda ne po fiton ...


Postuar nga cecilia datë 17 Tetor 2009 - 20:50:

Citim:
Po citoj ato që tha BIONDIA


luante ...po shihja juven tani luan ..inter merda ne po fiton ...



Mos na u merzit tani se po humben juve...

C'kemi biondia? Filloi i ftohti aty?


Postuar nga agata datë 17 Tetor 2009 - 20:52:

Thumbs down

E kam dashur cmendurisht duke e ditur qe nuk me donte fare...


Postuar nga BIONDIA datë 17 Tetor 2009 - 21:06:

Citim:
Po citoj ato që tha agata
E kam dashur cmendurisht duke e ditur qe nuk me donte fare...


kjo nuk eshte cmenduri ...kjo eshte dashuri e vertet sepse ti i ke qendruar besnike ndienjes qe ke provuar me gjithe zemer... ske perdorur trurin llogjiken qe t ethoshte ste do ...ai ne menyren e tij te ka dashur ndoshta ai as vete se ka ditur se cfare donte ....
p.s nuk desha te le vetem me kete mendim sepse e kam provuar vete kete ndienje e di sa vuan ...


Postuar nga AngelDevil datë 17 Tetor 2009 - 21:39:

kam pre damaret kam dash te hidhem nga kati i 10 e ne fund kam dash me pi fotoksine ... pastaj me doli gjumi thashe shyqyr qe ishte enderr loool


Postuar nga dylan datë 26 Tetor 2009 - 22:02:

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
kam pre damaret kam dash te hidhem nga kati i 10 e ne fund kam dash me pi fotoksine ... pastaj me doli gjumi thashe shyqyr qe ishte enderr loool


tamam si nick dhe fjalet hahah


Postuar nga AngelDevil datë 26 Tetor 2009 - 22:04:

hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Postuar nga dylan datë 26 Tetor 2009 - 22:05:

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
hahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa



hahhahahahahah po qesh me ty


Postuar nga Deb* datë 27 Tetor 2009 - 00:11:

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
kam pre damaret kam dash te hidhem nga kati i 10 e ne fund kam dash me pi fotoksine ... pastaj me doli gjumi thashe shyqyr qe ishte enderr loool


Vallahi as ne enderr nuk me ka shkuar ndonjehere mendja te vetflijohem per ndonje. E dua shume veten.


Postuar nga AngelDevil datë 27 Tetor 2009 - 09:28:

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*


Vallahi as ne enderr nuk me ka shkuar ndonjehere mendja te vetflijohem per ndonje. E dua shume veten.



eh moj Ded.... a e di ti ca eshte ironia meqe ra fjala


Postuar nga Deb* datë 27 Tetor 2009 - 14:27:

[QUOTE]Po citoj ato që tha AngelDevil



[B] 

Une e di cfare eshte ironia shejtone, por ajo qe the ti nuk eshte ndonje cudi ti ndodhi dikujt. Gjersa nuk e njohim njeri-tjetrin normal qe dhe mund ti marrim ato qe thote secili per te verteta. Une p.sh jam tip qe nuk genjej, ose dhe kur genjej e bej te tille qe te kuptohet qe eshte e tallur apo genjeshter. Te ty eshte cik e veshtire te kuptohet ne forum  se ti cdo postim i fut nje ikone si kjo. , dhe aj ta marrim vesh ne kur thua te verteten dhe kur genjen. :p
 Nje shoqja ime shume e ndjeshme ne konvikt tentoi disa here te vriste veten per budallalliqe me ''helmime'' i thencin, se nga ato qe pinte apo hante ajo s'ka vdekyr njeri.






Postuar nga AngelDevil datë 27 Tetor 2009 - 14:59:

Deb ata qe me njohin e kuptojne kur flas une dhe kur i them gjerat me te tallur e dine se ckam dashur te them


Postuar nga Deb* datë 27 Tetor 2009 - 15:29:

Po flasim per vitualen, se ne jeten reale nese shoqja ime nuk arrin te me njohi, apo kuptoj, une nuk e konsideroj shoqe.

Mos me thuaj qe vetem une nuk te njoh ketu ne virtual. :p


Postuar nga AndreaPirelli datë 27 Tetor 2009 - 15:35:

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*
.

Mos me thuaj qe vetem une nuk te njoh ketu ne virtual. :p




Postuar nga AngelDevil datë 27 Tetor 2009 - 15:39:

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*
Po flasim per vitualen, se ne jeten reale nese shoqja ime nuk arrin te me njohi, apo kuptoj, une nuk e konsideroj shoqe.

Mos me thuaj qe vetem une nuk te njoh ketu ne virtual. :p



nuk njof asnje ne reale nga forumi

tjeter gje komunikimi ne msn apo cel


Postuar nga Deb* datë 27 Tetor 2009 - 16:27:

As erious?! 

Epo nuk te njifkan atehere, ose nuk i njeh plotesisht. Nje shoqeri qe ngelet vetem virtuale nuk duhet besuar shume, se dicka fshihet ne te.


Postuar nga AndreaPirelli datë 27 Tetor 2009 - 17:00:

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


tjeter gje komunikimi ne msn apo cel



Hemmm ................. shyqyr qe nuk kam asnjeren nga ato ...........


Postuar nga AngelDevil datë 27 Tetor 2009 - 17:07:

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*
As erious?! 




uppss e harrova ishalla se lexon


Postuar nga eliz datë 27 Tetor 2009 - 17:28:

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


uppss e harrova ishalla se lexon



po he pra pershkruje cik gjatesi ,gjeresi,lartesi ,e plase Deboren .C`paske qen per qamet se thu nji fjale


Postuar nga AngelDevil datë 27 Tetor 2009 - 18:24:

ncuq nuk flas


Postuar nga cecilia datë 27 Tetor 2009 - 18:45:

S'kam bere dhe as kam ndermend te bej ndonje cmenduri, per vete faktin se po pres te bejne per mua ndonje te papare...

Si dihet, shpresa vdes e fundit thone.


Postuar nga BIONDIA datë 27 Tetor 2009 - 18:49:

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil
ncuq nuk flas


epo kesaj i thone cmenduri mos flasesh ....cmenduria e funit qe kam bere kam nderruar dyqan nga Armani kam gale tek Dolce&gabi


Postuar nga AngelDevil datë 27 Tetor 2009 - 18:50:

varet se ke quan cmenduri hapsi i temes

mua mund te me duken normale pershembull


Postuar nga dylan datë 28 Tetor 2009 - 13:18:

Talking

cmenduria me e malle eshte sa kam qendru me ore te tera duke e prit dhe kur ka arlle me ka thene ne te semes kush tha te presesh as me hante per ty


Postuar nga briseide datë 28 Tetor 2009 - 13:26:

Citim:
Po citoj ato që tha dylan
cmenduria me e malle eshte sa kam qendru me ore te tera duke e prit dhe kur ka arlle me ka thene ne te semes kush tha te presesh as me hante per ty


Me vjen keq,ekzitojne dhe keta lloj tipash..


Postuar nga AndreaPirelli datë 28 Tetor 2009 - 13:29:

Citim:
Po citoj ato që tha briseide


Me vjen keq,ekzitojne dhe keta lloj tipash..



Nuk ka faj tipi ............


Postuar nga dylan datë 28 Tetor 2009 - 13:30:

Talking

Citim:
Po citoj ato që tha turll


Nuk ka faj tipi ............



kush atehere
normale une qe prisja ca idiote


Postuar nga Deb* datë 28 Tetor 2009 - 15:04:

[QUOTE]Po citoj ato që tha dylan

Dhe ky qe te tha keto fjale eshte djali qe ti e do, dhe supozohet qe te do?
Ndonjehere gjerat neg. ndodhin  per te miren tende. Te kuptosh me ke ke te besh sa nuk eshte vone.
Djemte vertet jane shume mosmirenjohes ndonjehere, por ky i paska kaluar limitet me keto qe ka thene. Ai nuk te meriton.


Postuar nga AndreaPirelli datë 28 Tetor 2009 - 16:14:

Citim:
Po citoj ato që tha Debora*
[QUOTE]Po citoj ato që tha dylan

por ky i paska kaluar limitet me keto qe ka thene. Ai nuk te meriton.



Ai e njeh shume mire te dashuren e tij ........... dhe ben ate qe duhet ........... :aha :aha :aha


Postuar nga Glaukus datë 28 Tetor 2009 - 18:20:


Postuar nga AndreaPirelli datë 28 Tetor 2009 - 18:37:

Citim:
Po citoj ato që tha AngelDevil


ose mund te jete dhe kjo tjetra qe eshte shume superiore per te "urtet" qe jane shume te lehte per tu handl-ur o turll .....



Shume here meshkujt tolerante ngaterrohen per "te urte" ............ :aha :aha


Postuar nga kotka datë 28 Tetor 2009 - 20:09:

thjesht kam qare dhe mendoj se e qara eshte c'menduria me e madhe qe mund te besh per dike....


Postuar nga erious datë 29 Tetor 2009 - 09:46:

Citim:
Po citoj ato që tha kotka
thjesht kam qare dhe mendoj se e qara eshte c'menduria me e madhe qe mund te besh per dike....


qane ose ke qare sepse je femer sensibile, por jo qe ke bere çmenduri...

çmenduri pershembull do quaja te hidheshe nga kati i shtatembedhjete, te varesh veten, apo ti dalesh trenit para duke ulerit per dike

femrat qajne kot...

qajne dhe kur e kan brenda, po kjo çmenduri quhet ?


Postuar nga AngelDevil datë 29 Tetor 2009 - 10:44:

Citim:
Po citoj ato që tha turll


Shume here meshkujt tolerante ngaterrohen per "te urte" ............ :aha :aha



toleranca eshte tjeter gje e te qenit "i urte" tjeter ... eshte si puna e nates me diten them une


turll tolerant je ti?


Postuar nga AngelDevil datë 08 Nëntor 2009 - 17:18:

kam puthur te dashurin egzistues ne buze ne sy te te dashurit te meparshem ne mes te gjithe shoqerise tani qe e mendoj cmenduri me duket


  Gjithsej 5 faqe: « 1 2 [3] 4 5 »
Trego 241 mesazhet në një faqe të vetme

Materialet që gjenden tek Forumi Horizont janë kontribut i vizitorëve. Jeni të lutur të mos i kopjoni por ti bëni link adresën ku ndodhen.