Forumi Horizont Gjithsej 79 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 790 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen.. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=12273)


Postuar nga Niqua datė 11 Shtator 2006 - 02:14:

Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Secila femer te bejne pyetjen e vet dhe meshkujt te pergjigjen......  Pyetja ime...Pse shumica e  meshkujve shpresojne te gjejne tek fati i jetes nje kopje te nanes se tyre? Sa e vertete eshte kjo? 


Postuar nga Animal datė 16 Shtator 2006 - 09:17:

Re: Femrat pyesin.. Meshkujt pergjigjen..

Citim:
Po citoj ato qė tha dreqja shkodrane
Secila femer te bejne pyetjen e vet dhe meshkujt te pergjigjen......  Pyetja ime...Pse shumica e  meshkujve shpresojne te gjejne tek fati i jetes nje kopje te nanes se tyre? Sa e vertete eshte kjo? 
nuk e di kete gje po edhe un e kam vene re.....
eshte e vertet per shume persona po pse nuk kam arritur ta gjej!


Postuar nga genco datė 16 Shtator 2006 - 09:42:

Nuk e kam menduar ndonjere ket

Po sipas mendimit tim djemt ne te dashuren shpresojn  te gjejn at vazhdimesin e mbeshtjetjes dhe kujdesit qe e kan pas nga nana e vet edhe kjo vjen si pasqyrim i kesaj qe ne [djemt] per grua e mendojm nje kopje te se emes. Po se kisha mar ket si deshire dhe kopje bukvale.te fjales po vetem kopje ne tipare .


Postuar nga Micka_NY datė 22 Shtator 2006 - 03:19:

well ..... une nuk kam pyetje per cunat por per femrat....
why do we put up with sooooo much crap from guys only because we are afraid to be alone???????????????


can somebody answer that for me...


Postuar nga cupka datė 22 Shtator 2006 - 15:06:

... because THOSE girls have insecurity complexes.
Ne nga fshati im themi: gjen pa ben!

Tani drejtuar Dreqes:
Syn, jo vetem cuni por dhe goca kerkon te gjej tek partneri saj te njejtat atribute qe posedon babai saj sepse karakteristikat e ketij te fundit, kane qene prezantimi i saj i pare me gjinine e kundert. Eshte rritur, zhvilluar dhe ka formuar botekuptimin e saj ne lidhje me meshkujt ne baze te vlerave qe ka pare tek i jati dhe po keto vlera kerkon te kete partneri.


Postuar nga buzeqeshja datė 22 Shtator 2006 - 20:49:

Ndersa pyetkja ime per meshkujt esht pse ata gjeja e pare qe shikojn te nje femer jan format dhe jo karakteri ???


Hajde meshkuj hidhuni se dua shpjegime une...


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 20:53:

pse eshte gjeja e pare qe sheh syri dhe karakteri nuk shihet por tregohet.


Postuar nga buzeqeshja datė 22 Shtator 2006 - 20:56:

goxha shpjegim me ke dhen por shum meshkuj edhe sikur ta njihnin nje femer vleresojn me shum format se karakterin te pakten ket mendim me kan dhen kontakti qe kam pas me shoket e mi


Postuar nga Zhylien Sorel datė 22 Shtator 2006 - 21:14:

Citim:
Po citoj ato qė tha buzeqeshja
Ndersa pyetkja ime per meshkujt esht pse ata gjeja e pare qe shikojn te nje femer jan format dhe jo karakteri ???


Hajde meshkuj hidhuni se dua shpjegime une...Mendoj se ka shume pak meshkuj qe sjane te tille.Ose duhet te kesh veshtirsi ti njohesh ose ske patur fatin ti takosh.
Nese vertet e do nje te tille ai nuk kerkohet por vjen vete natyreshem.

ps,debati mes Formes dhe permbajties eshte shume i madh,kur te duash mund te flasim


Postuar nga tresh datė 22 Shtator 2006 - 21:18:

a ka pytje te tjera.....se jam ne forme sot....


  Gjithsej 79 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 790 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.