Forumi Horizont Gjithsej 42 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 417 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- A tradheton antari i mesiperm? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17907)


Postuar nga cecilia datė 05 Gusht 2010 15:13:

A tradheton antari i mesiperm?

Si e imagjinoni personin siper jush?

Eshte besnik, tradheton apo keni ndonje mendim tjeter rreth personalitetit te tij ndaj partenerit/es.

Shpresoj qe shkembimi te behet pa fyer njeri...por te jete thjeshte relaxues!


Postuar nga shelgu datė 05 Gusht 2010 15:33:

Une mendoj qe personi me siper eshte "relaksues"Postuar nga cecilia datė 05 Gusht 2010 15:41:

Besnik deri ne vdekje e imagjinoj qeratane


Postuar nga shelgu datė 05 Gusht 2010 15:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha cecilia
Besnik deri ne vdekje e imagjinoj qeratane


Pikes i ke rene. Edhe une ty ashtu te mendoj.

 

O Sesi, qenkemi njesoj ne te dy kshu.


Postuar nga amor alucius datė 05 Gusht 2010 16:10:

Ky parafolesi

Ufff ē'te tradhetuar, vetem se nuk po i jepet rasti.


Postuar nga cecilia datė 05 Gusht 2010 16:48:

Ncuq ncuq.


Postuar nga BIONDIA datė 05 Gusht 2010 18:17:

Moj shoqe Manushaqe po na shpjego lojen mire moj se na habite fare imen te them car mendoj per ty ne tradheton apo jo ...them qe tradheton e cke me te si gjithe qeniet njerezore ...une per vetem kam tradhetuar e do tradhetoj kshuqe mos u lodh te shkruash e them vete


Postuar nga shelgu datė 05 Gusht 2010 18:19:

Jo me ti imen, se jemi te betuar Per parti e per enver, Oj

 

Si do tradhetosh kshu?


Postuar nga BIONDIA datė 05 Gusht 2010 18:22:

Citim:
Po citoj ato qė tha cedrus
Jo me ti imen, se jemi te betuar Per parti e per enver, Oj

 

Si do tradhetosh kshu?cedrus e di ate shprehjen ti "sa e mbajti bari vesen aq e mbajti biondia besen" hahahah


Postuar nga shelgu datė 05 Gusht 2010 18:26:

Citim:
Po citoj ato qė tha BIONDIA


cedrus e di ate shprehjen ti "sa e mbajti bari vesen aq e mbajti biondia besen" hahahah 

Hahaha.

Kam bere nje pyetje njehere ketu, dikujt.

Po te udhetoje me nje aeroplan dhe te rrezoheshe ne nje ishull te vetmuar andej diku nga mesi i Paqesorit. ishull i shkrete, kembe njeriu, vetem ti dhe pas nje jave zbulon edhe nje mashkull edhe ky pasagjeri aeroplanit.

E kshu, sa kohe do rezistoje? Por nuk mora pergjigje. Duket po e mendon akoma ate mashkullin. Te bukur apo te shemtuar, te gjate a te shkurter, bjond apo ezmer.

.


  Gjithsej 42 faqe: [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 » ... E fundit »
Trego 417 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.