Forumi Horizont Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 25 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Vetem per Emigrantet neper bote, sa nga ju i ndihmoni financiarisht familjaret tuaj? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18181)


Postuar nga Enya datė 22 Dhjetor 2010 - 00:44:

Post Vetem per Emigrantet neper bote, sa nga ju i ndihmoni financiarisht familjaret tuaj?

Ju pershendes dhe uroj te jeni mire te gjithe.

Me lindi ideja te hap kete teme, meqe jemi ne prag festash, dhe shumica nga ne pervecse dhuratave qe jep e merr, ndihmon financiarisht edhe familjen ( familjaret) qe nuk i ndodhen prane.

Nje pyetje kam vetem per emigrantet shqiptare, "I ndihmoni financiarisht familjaret tuaj? apo mendoni vetem per veten tuaj dhe kaq?"

Ju flm ne vazhdim.


Postuar nga Deb* datė 22 Dhjetor 2010 - 01:31:

Tani per tani shyqyr s'ma kane nevojen. Po i cova ndonje peshqesh te vogel, apo me raste ditelindjesh vetem per niperit, prinderit. Kaq.


Postuar nga lule datė 22 Dhjetor 2010 - 09:05:

Un i bashkangjitem Deb..i kam ketu..e skan nevoj per ndihmen time ..me gjithate i dergoj atyre qe kam anej ..

pata nje hall tani..e i mbulova disa shpenzime..

+ qe jemi dhe nr i madh marshallah..spo ja dal dot me dhuratat i her


Postuar nga kurt datė 22 Dhjetor 2010 - 10:25:

kur isha ne shqioeri i bera tju vij keq per mua
jua shojegova rrealitetin, ata qera benese nuk kane nevoje te paguajn, kafe pijn gjthe diten pa pune jane, liri te plote, vishen e mbathen mire gjoja, qe edhe mua me kritikuan qe isha ne xhinsa and old t-shirt...
kurse ne ktu po nuk paguam banesen jemi lypsa ne rruge te madhe.

hahah, kur shkova atje shume pak para u kam dhene.
mbasi i ktheva ua nisa nja 3mije dollar.


Postuar nga AndreaPirelli datė 22 Dhjetor 2010 - 11:43:

Une jam i varfer per vete ........... nuk me del te coj leke gjekundi ......................... .


Postuar nga Enya datė 23 Dhjetor 2010 - 23:53:

Kurt, ifije ma xhymerrt djal! Ata rrezik te kane dhane ty leke, -hahahahahahahahaha- sa bukur e ke lujt rrolin e fukarase.


Postuar nga RAIMONDI datė 24 Dhjetor 2010 - 13:33:

--Po ti o Enya con para andej nga Shkodra ?--Se ti je rich people.....


Postuar nga Niqua datė 18 Janar 2011 - 16:05:

me pare kam ndihmur kushri, tani jo, as qe ja vle.. gjithe jan mashtrusa dhe mos mirenjohes..


Postuar nga Niqua datė 18 Janar 2011 - 16:07:

Citim:
Po citoj ato qė tha RAIMONDI
--Po ti o Enya con para andej nga Shkodra ?--Se ti je rich people.....



c'rendsi ka te jesh rich apo poor??? une dhe kur skam pasur i kam ndihmuar kusherit.. tani as qe flas me to, ne shqiperi jan interesaxhi, as qe ta dine per ndere, biles te marrin per budalla..


Postuar nga lule datė 18 Janar 2011 - 16:15:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
kur isha ne shqioeri i bera tju vij keq per mua
jua shojegova rrealitetin, ata qera benese nuk kane nevoje te paguajn, kafe pijn gjthe diten pa pune jane, liri te plote, vishen e mbathen mire gjoja, qe edhe mua me kritikuan qe isha ne xhinsa and old t-shirt...
kurse ne ktu po nuk paguam banesen jemi lypsa ne rruge te madhe.

hahah, kur shkova atje shume pak para u kam dhene.
mbasi i ktheva ua nisa nja 3mije dollar.




Me pikellove me ket post kurt me ca mund tndihmoj ?


  Gjithsej 3 faqe: [1] 2 3 »
Trego 25 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.