Forumi Horizont Gjithsej 25 faqe: « E parė ... « 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 »
Trego 25 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė qeshim pak... (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=132)
-- Humor popullor. (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=18136)


Postuar nga Piktor datė 27 Maj 2011 - 18:39:

Citim:
Po citoj ato qė tha Fajtori
Se kapa lidhjen e lumit me citimin Piktor. Ose s'po me punon truri per nenkuptime, se di.
Hahaha here tjeter, vete e ke thene se me keto humoret popullore nuk je dhe aq ne linje.
nejse po pregadis nje tjeter, te betohem nuk do te citoj, pa nenkuptime.


  Gjithsej 25 faqe: « E parė ... « 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 »
Trego 25 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.