Forumi Horizont Gjithsej 241 faqe: « E parė ... « 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 » ... E fundit »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- ē menduria juaj .. qe keni bere per ndonjerin???? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=13181)


Postuar nga roke datė 16 Korrik 2007 - 05:55:

Citim:
Po citoj ato qė tha Denisa_EG
drece ca cmendurie mi goce, une shkoj perher ne plazh nudo, biles rri me kome hapur qe te merr rreze gjithe andej


Kujdes kur hap kembet se do te futet ndonje gjarper ...qorrazi se mos e ngaterron me shtepine ngaqe shikon erresire dhe "shkurre"


  Gjithsej 241 faqe: « E parė ... « 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 » ... E fundit »
Trego 241 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.