Forumi Horizont Gjithsej 24 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga AngelDevil datė 29 Qershor 2010 13:43:

ajo qe po me mundon ne keto momente jane menyrat qe pershpejtojne rifreskimin e flluskave rezerve ne mbaresat presinaptike


Postuar nga dylan datė 29 Qershor 2010 13:48:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
ajo qe po me mundon ne keto momente jane menyrat qe pershpejtojne rifreskimin e flluskave rezerve ne mbaresat presinaptike


pashe zotin angel mos na ec me filozofi se na tranut hahahaha ej zot


Postuar nga shelgu datė 29 Qershor 2010 13:49:

Angjel, mos na prish pune hahaha


Postuar nga AngelDevil datė 29 Qershor 2010 13:56:

me falni spo ju prish me pune

po si tja bej une e shkreta e nje here kur ankohem e dua perkrahje emocionale sma fershelle njeri knej


Postuar nga BIONDIA datė 29 Qershor 2010 19:47:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
ajo qe po me mundon ne keto momente jane menyrat qe pershpejtojne rifreskimin e flluskave rezerve ne mbaresat presinaptike


dmth car te mundonte ty per ne qe skemi mbaruar ne Haward
mu per vete asgje sme mundon sot i kisha te gjitha


Postuar nga shelgu datė 29 Qershor 2010 21:24:

Citim:
Po citoj ato qė tha AngelDevil
me falni spo ju prish me pune

po si tja bej une e shkreta e nje here kur ankohem e dua perkrahje emocionale sma fershelle njeri knejTi je si yll motra, s'ma merr mendja se mundohesh

Ja dhe Spanja kaloi


Postuar nga Eria datė 29 Qershor 2010 22:53:

Kaq lajme te mira brenda je dite...ndihem e perkedhelur nga fati...sic duket u kthye dielli te ndricoje nga une...
Nuk me mundon asgje ne keto momente..ah po kam bere sherr me jastekun


Postuar nga ESHI datė 30 Qershor 2010 19:36:

Sot s'me punohet dot , vetem pushime e kam mendjen .


Postuar nga kurt datė 30 Qershor 2010 21:23:

Citim:
Po citoj ato qė tha ESHI
Sot s'me punohet dot , vetem pushime e kam mendjen .
how are you Eshi?


Postuar nga ESHI datė 01 Korrik 2010 03:59:

Citim:
Po citoj ato qė tha kurti
how are you Eshi?


Hey Kurti my friend , how have you been ? Any news from you ??? I am good . Thanks for asking , wish you a good weekend.

Tani po mendoj qe iku dhe kjo dite , me ket dite iku dhe Qershori .


  Gjithsej 24 faqe: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 » ... E fundit »
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.