Forumi Horizont Gjithsej 24 faqe: « E parė ... « 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24]
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Forumi Horizont (http://www.forumihorizont.com/index.php3)
- Tė ndryshme (http://www.forumihorizont.com/forumdisplay.php3?forumid=36)
-- Cfare po te mundon ne keto momente? (http://www.forumihorizont.com/showthread.php3?threadid=17075)


Postuar nga Misha datė 23 Gusht 2012 08:50:

me mundon fakti se po ndihem si Mbreteresha e forumit por pa oborretaret e mi qe jane pale ku , e pale si, e pale ca

zgjohuni perbindsha


Postuar nga dylan datė 23 Gusht 2012 22:58:

gja ne bote tybe pervec se doja me dal pak se u bana burg


Postuar nga Ana1 datė 24 Gusht 2012 03:33:

po qesh me lote, saqe po shkruaj sic me vjen!


Postuar nga dylan datė 24 Gusht 2012 03:54:

mundon asgje papritur me kapi cik melankoli ,ku ku po mendoja nje sec me von kurr su rritem lol


Postuar nga Misha datė 24 Gusht 2012 08:15:

me mundon fakti qe skam miq te mire ketu....kush do te behet miku /mikja ime ??


Postuar nga dylan datė 24 Gusht 2012 13:17:

isha dhe kur hy un bosh esht mos u merzit

sa per temen asgje fare shum heret mjes ehst


  Gjithsej 24 faqe: « E parė ... « 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24]
Trego 236 mesazhet nė njė faqe tė vetme

Materialet qė gjenden tek Forumi Horizont janė kontribut i vizitorėve. Jeni tė lutur tė mos i kopjoni por ti bėni link adresėn ku ndodhen.